window

Kodla Büyü

murathan21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar dün kendi hdd mi okuldaki bilgisayarıma taktım güncelleme yaptım tekrar bilgisayrıma takınca windows bi türlü açılmıyo güvenli modda açılıyo sadece ve yazılım ve donanım değişikliğinden kaynaklanıyo olabilir diye bi uyarı veriyo windows yüklenirken kapanıp tekrar açılıyo yardımcı olurmsuun ne yapmam gerekiyor

Hocam senin hdd nin raid uçmuş olabilir. diğer bilgisayara takınca onun raid yüklenmiştir otomatik dolayısıyla senin raid de uçtugu için açılmıyor olabilir. raid i yeniden yükle.

olmazsa xp yi yeniden yükle... ;)

Hacker' Alıntı:
Hocam senin hdd nin raid uçmuş olabilir. diğer bilgisayara takınca onun raid yüklenmiştir otomatik dolayısıyla senin raid de uçtugu için açılmıyor olabilir. raid i yeniden yükle.

olmazsa xp yi yeniden yükle... ;)
hocam raidi nasıl yükleyecem arkadaşlar yardım edin kafayı yicem 3 gündür cevap yazan yok netten baktım bi çözüm bulmadım anakartın üstünde 4 tane sata var hangisine takcam data kablosunu biostan kapadım bi kaçını post ekranında raid sürücüleri ile ilgili uyarı veriyo f10 basıp işlem yapmak istiyorum windowsu baştan kurmaya çalışıncada hdd yi görmüyo.raid yüklemek istedim ama bende raid disketi yok sadece anakart cd si var ve bilgisayrımda disket sürücü yok lütfen acil yardımlarınız bekliyorum

hocam harddiskini başka bir makinaya tak ondan format at daha sonra windowsu kurarsın ayrıca her bilgisayarda raid olmaz diye biliyorum , belki seninkinde raid yoktur. varsa raidler hakkında bilgim yok :oops:

cogullu' Alıntı:
hocam harddiskini başka bir makinaya tak ondan format at daha sonra windowsu kurarsın ayrıca her bilgisayarda raid olmaz diye biliyorum , belki seninkinde raid yoktur. varsa raidler hakkında bilgim yok :oops:
tşk edrim hocam ilgilendiğin için hocam sata sdiklerin hepsinde raid var

Geri