winat9 ile akıllı telefonunuz üzerinden para kazanın

Kodla Büyü
bote09' Alıntı:
şimdilik hiç bir bilgi vermedim kendi içinde birikiyo bakalım sonra parayı kullanmak istersem sanal kart bilgilerini girerim artık...
ben sanal kart girdim kabul etmedi geçerli bir kart girin diye uyarı veriyor iban numarası verip hesaba aktarma işlemi yapacam bende 15 tl olunca

shemonster' Alıntı:
bote09' Alıntı:
şimdilik hiç bir bilgi vermedim kendi içinde birikiyo bakalım sonra parayı kullanmak istersem sanal kart bilgilerini girerim artık...
ben sanal kart girdim kabul etmedi geçerli bir kart girin diye uyarı veriyor iban numarası verip hesaba aktarma işlemi yapacam bende 15 tl olunca

hiç kart bilgisi vermeden de hesap açılabiliyor ben de öyle açtım ama sonra dediğiniz gibi olabilri hocam

Bana da 60 kuruş yattı ve sabah reklamı gelmedi. Ben kredi kartı bilgilerimi verdim. Teyit için para çekmişlerdi tekrar yatırmışlar

arkadaşlar biraz araştırdım winat mantıgıyla çalışan bir de tapporo varmış...dün yükledim paypal hesabınıza aktırılıyo burda da ama $ olarak...bazı oyunları indirmenizi bazı videolar izlemenizi istiyor...bi bakın isterseniz...ilk

başta invite code istiyor:TAPFD4640

Re: Ynt: winat9 ile akıllı telefonunuz üzerinden para kazanın

bote09' Alıntı:
arkadaşlar biraz araştırdım winat mantıgıyla çalışan bir de tapporo varmış...dün yükledim paypal hesabınıza aktırılıyo burda da ama $ olarak...bazı oyunları indirmenizi bazı videolar izlemenizi istiyor...bi bakın isterseniz...ilk

Tapporo yu sevmedim..

Re: Ynt: winat9 ile akıllı telefonunuz üzerinden para kazanın

schumix' Alıntı:
bote09' Alıntı:

Tapporo yu sevmedim..

Apple Store de bulamadım bu programı, acaba benzer alternatifler de var mı?

5 kullanıcıya ulaşmak için sanal makine üzerine android yüklesek çalışır mı acaba? :idea:

phpcoder' Alıntı:
5 kullanıcıya ulaşmak için sanal makine üzerine android yüklesek çalışır mı acaba? :idea:
değişik programlarla girmeye çalışanları veya sahtekarlık yapanları yakalayınca reklam göndermiyorlarmış.

hala sürekliliğine inanamıyorum. 6 ya da 8 farklı firmanın reklamları geliyor hergün. 1 firmanın reklamı için bana hergün 15 kuruş ödüyor. ayda yaklaşık 4 lira. 5cihazdan 20lira şuan 5cihaz kullanan1000 kullanıcısı olsa ki ayda sadece 1firmanın reklamı için 20000lira ödemiş olurlar. bunlar kaç para reklam ücreti alıyorlar.

Dün iki kere ikişer reklam geldi yani toplam 4 reklam. 0.60 TL aldım :) Ondan önceki günler hep üç kere ikişer geliyordu. Bugünün ilk reklamlarını izledim. Bakalım seri nasıl devam edecek :)

mükemmel bişey arkadaşlar. 16 günde 15 tl kazandım ve aldım. şimdi 2 telefonla izliyorum günde 1,50 tl ortalama alıyorum. bu sistemi tanıtarak yardımcı olan arkadaşa teşekkür ediyorum. ve hergün saat 11, 14 ve 17 aralığında en az 6 reklam geliyor toplamda. ve istediğin zaman izleyebiliyorsun. yani 14 de gönderilen reklamı akşam 6-7 de bile izliyebilirsin.

üstelik napolyon sistemi gibi de değil. napolyon da 100 tl olmayınca parayı alamıyorsun. 100 tl olması da ortalama 1 yılı buluyor. napolyondan da temmuzda 100 tl aldım. güzel oluyo valla :)

3 cihaza günlük toplamda 18 reklam geliyor 2,7 lira :) Applestoredan uygulama oyun falan almayı düşünüyorum bunlarla..

yüklyen arkadaşım var çok kolay dedi...bikaç oyun -duvar kagıdı felan indirmeni istiyomuş puan gelince geri kaldırıyorum dedi...video bölümüne vidolar geliyormuş onları izliyormuşun falan felan ...bi inceleyim bakayım

Ayrıca kendi sitesindeki bilgide, Kredi kartı bilgilerini değil de Banka hesabınızı verirseniz komisyon almıyormuş Paypal. Aslında bu daha mantıklı, sanal kart yerine aynı bankada daha önce açılmış boş hesabınızı verebilirsiniz. böylelikle sıkıntı da çıkmaz. Hesaplar arası aktarım da zaten ücretsiz.

bote09' Alıntı:
yüklyen arkadaşım var çok kolay dedi...bikaç oyun -duvar kagıdı felan indirmeni istiyomuş puan gelince geri kaldırıyorum dedi...video bölümüne vidolar geliyormuş onları izliyormuşun falan felan ...bi inceleyim bakayım
videolara 5 tapporo (0.05 $ veriyor) ama en azından şarkı filan dinliyorsunuz o güzel :D

Freemyapps, freemyslots, feature points, apptrailer, appredeem , oh gosh, juno wallet, winat9, appbounty. Appjoy, appcasher,appnana, freeappdaily

Bunlar winat9 gibi olmasa da ücretsiz hediye uygulama kazandıran programlar. Hepsini inceleyemedim. Alıntı yaptım.

appredeem nasıl kullanılıyor? Email register edemedim. Sinir olup kaldırdım ben.

O değilde bir tane hayvan hakları ile ilgili video var winat9 da haytap isimli derneğe ait.. İçim cız ediyo her seferinde :D

BesSTy' Alıntı:
O değilde bir tane hayvan hakları ile ilgili video var winat9 da haytap isimli derneğe ait.. İçim cız ediyo her seferinde :D

sorma ya hocam, öyle güzel köpek bırakılır mı? Yazıktır varya sopayla dövücen böylelerini D:

omd' Alıntı:
bote09' Alıntı:
videolara 5 tapporo (0.05 $ veriyor) ama en azından şarkı filan dinliyorsunuz o güzel :D

evet bende sevdim tapporonun videoları şarkılı türkülü :)

Yeni bir kaynak buldum arkadaşlar :) Awsurveys üye olurken paypal mailinizle üye olun. Web sayfalarınızı en az 2 cümle ile değerlendirmenizi istiyor. Değerlendirme başına 0.30$ veriyor. Az önce 8 tane değerlendirme yaptım. 2.40$ bakiye oldu. Toplam 15$ bakiyede paypala ödeme yapıyor. $14.95'a premium üyelik alırsanız değerlendirme başına 0.60$ ödeme yapıyor. Değerlendirmelerde düzgün cümleler kurmanız yeterli. asdf gibi uyduruk şeyler yazmayın.

Değerlendirmeler bitince bonus offers bölümü var. Oradaki çeşitli görevleri yaparsanız göreve özgü puanları alıyorsunuz. 100 puan 1$ olarak bakiyeye ekleniyor. Oyun oynama filan var orada da. Üstte refli link verdim. Oradan üye olursanız sevinirim :) Çok büyük bir şey değil geliri ama android & ios için oyun vs alırken kullanılabilir :)

Geri