winamp ?

Kodla Büyü

goksirine

Aktif Üye
Arkadaşlar winamp açılınca direk müzik çalmaya başlasın diye bir özelliği var mı? play düğmesine basmadan.

kendine bir playlist oluşturup onu kaydedersen ve açarken bu playlisti başlatırsan otomatik çalar. winamp kısayoluna tıklamadan direk playlistten açman gerekir... kolay gelsin...

ben de artık winamp tan bıkmıştım ve bilgisayarı kapatma özelliği felan için aimpi kullanır oldum

hocam okulun zil programı winamp ayarlı o yüzden onu kullanmalıyız. tenefüslerde müzik çalsın diyince winamp ı açıyor ama müzik başlamıyor. birinin gidip playe basması lazım. winamp te vardır bir yolu dedim ama bulamadım şahsen. o yüzden öğrenmek istiyorum. daha şimdiden erken o, son ay yaparız dedim şimdilik müdüre ama ne zamana kadar erteler bilemiyorum :)

goksirine' Alıntı:
hocam okulun zil programı winamp ayarlı o yüzden onu kullanmalıyız. tenefüslerde müzik çalsın diyince winamp ı açıyor ama müzik başlamıyor. birinin gidip playe basması lazım. winamp te vardır bir yolu dedim ama bulamadım şahsen. o yüzden öğrenmek istiyorum. daha şimdiden erken o, son ay yaparız dedim şimdilik müdüre ama ne zamana kadar erteler bilemiyorum :)

winamp ın nesini açıyor? yani direk exe sini mi yada yolu siz değiştirebiliyor musunuz?eğer değiştirebiliyorsanız, çalmasını istediğiniz listeyi hazırlarsınız ve aşağıdaki resimdeki gibi save list yaparsınız, direk açıldığında çalmaya başlar...

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    23.3 KB · Görüntüleme: 564
hımm, bunu deneyebilirim. exe sini açıyor program ama kodlara bakarsam yolu değiştirebilirim sanki. sağolun hocam, deneyeyim.

goksirine' Alıntı:
Winamp kurup ayarlarını kurcaladım bulamadım bu özellik yok gibi. :)

çalma listesi oluşturup kaydettim ve direk çalma listesine tıkladığımda yine winamp açılıyor ama 00:00 da bekliyor. çalmaya başlamadı yani :( yanlış mı anladım acaba?

Hasari hocam bilgisayara Aimp kurdum zil programına ayarladım tenefüste açıyor, şarkıyı da başlatıyor, zil zamanı gelince aimp i kapatıyor. çok güzel de şimdi de amfiyi açmıyor. bunun aimple bir ayarı olabilir mi? nasıl halledebilirim?

Geri