Win8 FTP protokolunde sorun mu var?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Win8 kullanıcıları sizde de ftp dosya aktarırken sorun yaşıyor musunuz yoksa bendeki sorun kişisel bir sorun mu?
Biraz büyük boyutlu dosyaları sunucuya atmıyor yarım kalıyor.

Örneğin 5 mb bir dosyayı atmıyor. Ama 1,5 mb dosyayı atıyor.

Farklı işletim sistemlerinde win7 ve xp sorunsuz ftp alanına atıyor ama win8 de atamıyorum.

hocam bunda şüphelenecek bişey yok. Siz daha çok o bilgisayardaki ethernet kartı wireless gibi başka şeylerden şüphelenin. Yada internet bağlantısından. FTP protokolü şuanki internet sistemlerine göre biraz üni matematiği yanında ilkokul matematiği gibi kalıyor. Eğer sorun olsaydı 1,5 mblık dosyayıda atmazdı. Emin olun. Sorun bence win8 değil ethernet kartı sürücüsünde....

gelecek' Alıntı:
hocam bunda şüphelenecek bişey yok. Siz daha çok o bilgisayardaki ethernet kartı wireless gibi başka şeylerden şüphelenin. Yada internet bağlantısından. FTP protokolü şuanki internet sistemlerine göre biraz üni matematiği yanında ilkokul matematiği gibi kalıyor. Eğer sorun olsaydı 1,5 mblık dosyayıda atmazdı. Emin olun. Sorun bence win8 değil ethernet kartı sürücüsünde....
Sürücüyü güncelledim tekrar tekrar denedim olmadı. Aynı internet hattandan diğer laptopumda win7 yüklü sorunsuz dosyayı gönderiyor.
Ben genede win8 işletim sisteminden şüpheleniyorum.

Geri