Win7 uyumlu Nero?

Kodla Büyü
nero8 heryerden indirebilirsin hocam. nero10 da olur ama boyutu çok büyük gereksiz. kaç tane özelliğini kullanıyoruzki

Ashampoo veya CDBurnerXP kullan hem ücretsizler hem türkçe hemde küçük boyutlular.

ashampoo bir türlü indiremedim. bildiğiniz bir link var mı? ya da programı gönderebilir misiniz?

Bu konu Altında Bir isteğimde benim olacak :oops:
oda Windows7 de sorunsuz çalışan Ultra İso sürümü hangisidir.?

mustafayilmaz28' Alıntı:
Bu konu Altında Bir isteğimde benim olacak :oops:
oda Windows7 de sorunsuz çalışan Ultra İso sürümü hangisidir.?
nero7 diyince benim de aklıma sanal cd geldi. Çok kullandığım bir özellikti ama Win7 ile uyumsuz olduğu için vazgeçmek zorunda kalmıştım. Nero7 deki sanal cd, diğer sürümlerinde yok. Bu yüzden "Magic Disk" kullanmaya başladım.
Ücretsiz ve çok kullanışlı, boyutu küçük, yer kaplamaz, sistemi yormaz. Tavsiye ederim.

nero7 nin essentials sürümü var. Nero nun tüm programları essentials ismi eklenmiş şekliyle çıkıyor. 8 ve 6pro da çalışıyor ama çok kasıyor. Win 7 için benim kullandığım en başarılı sürüm essentials olanı.
Ultraiso nun 3.6 daemon tools un 4.13 sürümleri de sorunsuz çalışıyor. Sanal disk için daemon kullanıyorum problem yok

Arkadaşlar;
imaj cd si almak istiyorum.
bir türlü beceremedim

bunu ayrıntılı olarak yazacak varmı acaba.

şimdiden çok teşekkürler

ilbas' Alıntı:
Arkadaşlar;
imaj cd si almak istiyorum.
bir türlü beceremedim

bunu ayrıntılı olarak yazacak varmı acaba.

şimdiden çok teşekkürler
hocam imaj cd si derken Elinizde Bulunan bir Cd nin imajınımı almak istiyorsunuz?

Geri