Win11-22H2_22621.1194-esd_amd64_5in1_tpm_fixed_multilanguage

Kodla Büyü

gglemas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Win11-22H2-ESD_amd64-5in1_TPM_Fixed_Multilanguage VERSİON 22621.1194
56BE69C0-D37F-480C-838A-B75B2E418170.png

----------------------------
Sistem içerisine eklenen diller
en-gb
ar-sa
bg-bg
ca-es
el-gr
es-es
eu-es
fr-fr
gl-es
he-il
hr-hr
pt-pt
ro-ro
ru-ru
sl-si
sr-latn-rs
tr-tr
uk-ua

Hazırlamış olduğum imaj içerisinde 5 windows sürümü bulunmaktadır.

Core Single Language Edition - Home Edition- Professional Edition - Professional Education Edition - IotEnterprise Edition

Yapılan çalışmalar şunlardır

1- Net Framework 3.5 aktif edilmiştir.

2- Windows Defender , Cortana ve bazı Windows Mağaza uygulamaları kaldırıldı.

3- TPM, RAM vb gibi kurulumu engelleyen sorunlar giderildi.

4- Local kullanıcı ile kurulum yapılmaktadır. ( online kurulumu atlamak için email adresi kısmına a@a.com şifre kısmına rastgele birşey yazarak atlatabilirsiniz) Online hesap ile giriş yapmaya gerek yoktur.

5- Herhangi bir aktivasyon aracı gerekmez. Otomatik digital lisans ile aktivasyon gerçekleşir.

indirme Linkleri:
https://www.mediafire.com/file/1dafipn840ciaaa/Win11-22H2-ESD_amd64-5in1_TPM_Fixed.iso/file

Son düzenleme:
Win11-22H2-ESD_amd64-5in1_TPM_Fixed_Multilanguage VERSİON 22621.1194
Ekli dosyayı görüntüle 72875
Sistem içerisine eklenen diller
en-gb
ar-sa
bg-bg
ca-es
el-gr
es-es
eu-es
fr-fr
gl-es
he-il
hr-hr
pt-pt
ro-ro
ru-ru
sl-si
sr-latn-rs
tr-tr
uk-ua

Hazırlamış olduğum imaj içerisinde 5 windows sürümü bulunmaktadır.

Core Single Language Edition - Home Edition- Professional Edition - Professional Education Edition - IotEnterprise Edition

Yapılan çalışmalar şunlardır

1- Net Framework 3.5 aktif edilmiştir.

2- Windows Defender , Cortana ve bazı Windows Mağaza uygulamaları kaldırıldı.

3- TPM, RAM vb gibi kurulumu engelleyen sorunlar giderildi.

4- Local kullanıcı ile kurulum yapılmaktadır. Online hesap ile giriş yapmaya gerek yoktur.

5- Herhangi bir aktivasyon aracı gerekmez. Otomatik digital lisans ile aktivasyon gerçekleşir.

indirme Linkleri:
https://www.mediafire.com/file/1dafipn840ciaaa/Win11-22H2-ESD_amd64-5in1_TPM_Fixed.iso/file
Microsoft Account olmadan calismiyor galiba...Sign in icin...

Başlığı görünce indirip kurayım dedim. Windows 11'i de deneyelim artık diye. Kurdum, oturumu açtım. Derken aktivasyonu nasıl yapacağız ki derken ne göreyim Windows 10 kodumla aktive olmuş. Bilgisayarınız dijital lisans ile aktive edilmiştir demiş. Mutlu oldum ama aklıma şu soru geldi acaba windows 10 kurarsam lisans anahtarım ne olur? :)
i5 6200U çok mutlu şu an. Tabi ki bir de ben.

Başlığı görünce indirip kurayım dedim. Windows 11'i de deneyelim artık diye. Kurdum, oturumu açtım. Derken aktivasyonu nasıl yapacağız ki derken ne göreyim Windows 10 kodumla aktive olmuş. Bilgisayarınız dijital lisans ile aktive edilmiştir demiş. Mutlu oldum ama aklıma şu soru geldi acaba windows 10 kurarsam lisans anahtarım ne olur? :)
i5 6200U çok mutlu şu an. Tabi ki bir de ben.
Lisans olmasa bile otomatik lisans alacak şekilde ayarladım arkadaşım. Source klasörü içinde $oem$ klasörü var. Orada aktivasyon için komut dosyası var. Ayrıca $ oem$ klasörünü kopyalayıp windows 10 iso içerisine atarsan aynı şekilde aktive olacaktır

Geri