win10 ya da win7 iso lazım

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
değerli arkadaşlar eskiden ganimet gibi link olurdu. şimdi hiçbiryerde bulamıyorum.
hayrına win7 yada win10 iso linki atabilecek var mı?
bu forumdakileri denedim de ya inmedi ya en sonda hata verdi. şöyle güzel bir link olsa da içsek :)

orjinal iso arıyorsanız, windows download tool ile indirirsiniz.
rufus da kendi indirebiliyor seçtiğiniz sürüme göre.
yok güncellemeli, eklemeli çıkarmalı bir şeyler arıyorsanız
iyidir.
Ayrıca;
bu postta da arkadaş bir sürüm hazırlamış. ben geçen sene kurdum okuldaki bir bilgisayara bu sürümün eski halini, güzel çalışıyor.

hocam bu siteyi bilmeyeni dövüyorlar
hocam ben dayak istemiyorum ama bu site çok güzel duruyor,
buradaki windows ve officeler orijinal demolar mı?
yoksa çeşitli yerlerden bulunan ilaçlı sürümler mi?

Güncel Microsoft ürünleri imajı için Heidoc kullanıyorum.

Bu program içinden ürünü seçiyorsunuz, microsoft sitesinden indirmeniz için bağlantı oluşturuyor.

hocam ben dayak istemiyorum ama bu site çok güzel duruyor,
buradaki windows ve officeler orijinal demolar mı?
yoksa çeşitli yerlerden bulunan ilaçlı sürümler mi?
Microsoft sunucusundan link veriyor, tamamen Microsoftun yayınladığı sürümler. site İSO tutmuyor sadece bağlantı sağlıyor.

kendi sitesinden indirilebiliyormuş ancak ingilizce.
İngilizce olmayanlar da var ama dediğim gibi dağınık sitelerde ve SHA-1 değerlerini bildiğiniz sürece rahatlıkla bulunabiliyor.

Arkadaşlar bu isoları dvd ya da usb belleğe yükleyince bazı bilgisayarlar uefi olduklarından dolayı format atarken bayağı zorluyor bizi bunun önüne geçecek program var mı ventoy ve rufus dışında önerebileceğiniz?

Arkadaşlar bu isoları dvd ya da usb belleğe yükleyince bazı bilgisayarlar uefi olduklarından dolayı format atarken bayağı zorluyor bizi bunun önüne geçecek program var mı ventoy ve rufus dışında önerebileceğiniz?
Hocam rufus ve daha da güzeli ventoy bu dediğiniz zorluğu kaldıran uygulamalar aksine. Ventoyu uefi olarak hazırlarsanız uefi tarafını çözmüş olmakla beraber birçok eski biosta da zaten sorunsuz çalışıyor.

Hatta secure boot engelini bile düşünmüş adamlar. Ventoyla beraber sertifika geliyor içinde, bios sorduğu zaman sertifikayı enroll ediyorsunuz ve secure boot kapatmadan da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Geri