win 10 internete bağlanma sorunu?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocalarım win 10 yükseltme yaptıktan sonra bilgisayarımdan internete kablolu ve kablosuz bağlanmakta sık sık sorun yaşıyorum. internet yok hatası alıyorum sorun gider yaptığımda ise "bu bilgisayarda bir veya daha çok ağ protokolü eksik" hatası veriyo ve düzeltemiyo bunun nedeni ve çözümü nedir bilgisi olan var mı?

not: sürücüleri güncelledim, cmd ile bazı kodlar yazarak işlemler yaptım ama sonuç yine aynı...

Hocam benimde win 10 vardı.Bilgisayar çok donanımlı olmasına rağmen bilgisayarı haşat etti.Kablolu yerel ağ bağlantısını denediniz mi?

Daha dogrusu internet seçeneklerinden bağdaştırıcı ayarlarını açıp yerel ağ bağlantısını açtınız mı?Benim bilgisayarımı haşat etti ben win 7 yaptim tekrardan.

win 10 dan memnunum aslında bir sorun yok sadece bu bağlantı problemi ile karşılaşıyorum ve bir çözümünü bulamadım şuana kadar

Antivirüs ile alakalı olabilir. Eğer mümkünse bu şekilde deneyin. Kablosuz ağları görmüyordu öğretmen arkadaşın pc. 4 saat sonunda antivirüs kaldırdım oldu. Antivirüs Eset idi.. 360 yükledim oldu. Ama senin kablolu sıkıntı vermesi ilginç tabiki

antivirüs ile alakalı olacağını sanmıyorum malwarebytes ve 360 total yüklü bende onun haricinde birşey yok kabloludada aynı sorunu veriyo o sorun

kablosuzda önce olmuyo bağlantıyı kesip tekrar bağlayınca geliyo bunun gibi saçmalıklar oluyo

ağ kartlarının driverını güncellemem büyük ölçüde sorunu çözdü hocalarım. nadiren hata alıyorum onuda bağlantıyı kesip bağlanınca sorun olmuyor.. sorun nedeni driverlar gen günceli yükleyin win 10 için olan sorununuz çözülecektir

Geri