wifi sorunu

Kodla Büyü

hanzalaa

Aktif Üye
Arkadaşlar wifi de bu işaret var ve sorun gider dediğimde uyarı olarak bunu alıyorum. Sürücü güncelleştirme ve wifi tuşları gibi yöntemleri denedim. hizmetlerden de çalışıyor görünüyor. yardımcı olabilir misiniz

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    6.5 KB · Görüntüleme: 82
  • 2.PNG
    2.PNG
    7.3 KB · Görüntüleme: 74
Aynı vericiye başka cihazla erişebiliyor musunuz? Birde iki tarafın aynı yapıda çalışıyor olması lazım. bgn ac ? Bazı ağlarda hızı arttırmak için kısıtlanabiliyor.
Eğer mobil bir cihazdan erişebiliyorsanız wifi analyzer gibi bşr programla sinyal kuvvetine bakın, başka ağlarla frekans çakışması çok kuvvetlimi?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer

Ağ kartını devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirme, tanılama yapma bazen de bilgisayarı kapatıp açma sorunu çözebilir.
Bir kısmını denemiş olabilirsiniz ama atladığınız varsa diye yazdım. Wifi kartında sorun olmadığından emin olmak için başka bir ağa bağlanmayı deneyin, örneğin cep telefonundan mobil erişim noktasını açıp cep üzerinden bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Ağ kartını devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirme, tanılama yapma bazen de bilgisayarı kapatıp açma sorunu çözebilir.
Bir kısmını denemiş olabilirsiniz ama atladığınız varsa diye yazdım. Wifi kartında sorun olmadığından emin olmak için başka bir ağa bağlanmayı deneyin, örneğin cep telefonundan mobil erişim noktasını açıp cep üzerinden bağlanmayı deneyebilirsiniz.
onları da denedim ama olmadı büyük ihtimalle sorun wifi kartında

Aynen hocam sorun kartta gözüküyor. Aygıt yöneticisinden de bakın isterseniz. Belki güncellenmesi gerekiyordur.

Geri