web tasarım dersı flex yapısı örnek soru

Kodla Büyü

kaeii

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Flex yapısı ıle ılgılı -tasarımını ınternetten gordugum- basit kodlarla yazılmış bir site ornegı. sadece anasayfanın css ve html kodlarını yazdım aynı zamanda cep telefonuna da uyumlu hale getırmeye calıstım kendı yorumumla. dıger sayfaları ogrencılerin tamamlamasını istedim. - performans olarak da devamı verılebılır aslında-. umarım ısınıze yarar.
Ekran Alıntısı.JPG
dıger sayfaları öğrencilere bıraktım.

Ekli dosyalar

• flexsoru1.rar
    5.3 MB · Görüntüleme: 123
Artık tasarımlar genel olarak flex yada grid üzerine elinize sağlık hocam bunun üzerine bootstrap'a geçmek lazım diye düşünüyorum.Zaten bootstrap de flex yapısı üzerinde

Artık tasarımlar genel olarak flex yada grid üzerine elinize sağlık hocam bunun üzerine bootstrap'a geçmek lazım diye düşünüyorum. Zaten bootstrap de flex yapısı üzerinde
doğrudur hocam kesınlıkle oyle ama bızım modullerın de bu acıdan guncellestırılmesı gerekıyor

doğrudur hocam kesınlıkle oyle ama bızım modullerın de bu acıdan guncellestırılmesı gerekıyor
Haklısınız hocam modül güncelleme işini defalarca MEB e yazmış biri olarak maalesef bu konuda ümidimin olmadığını söylemeliyim.Artik modullerle islemektense kendi uygulamalarımızı kendi strateji mizi yapmamız lazım modüle kalırsak hala Dreamweaver kullanmamız lazım ama visual studio code kullanmayan kalmadı hemde açık kaynak

Ben de merak ediyordum acaba grid ve flex anlatan var mı diye, konusu açıldığına göre artık geçmenin vakti gelmiş.

Flex yapısı ıle ılgılı -tasarımını ınternetten gordugum- basit kodlarla yazılmış bir site ornegı. sadece anasayfanın css ve html kodlarını yazdım aynı zamanda cep telefonuna da uyumlu hale getırmeye calıstım kendı yorumumla. dıger sayfaları ogrencılerin tamamlamasını istedim. - performans olarak da devamı verılebılır aslında-. umarım ısınıze yarar.Ekli dosyayı görüntüle 68820 dıger sayfaları öğrencilere bıraktım.
hocam kutular güzel yerleşiyor ama fontları da küçültürseniz daha hoş olur.

Bu arada alana meraklı arkadaşları görünce projektörü CSS'nin geleceğine tutan aşağıdaki bağlantıyı da paylaşmak istedim, epeyi geriden geldiğimizin de bir göstergesi, elbette bunun sebepleri tartışılabilir ama konu dağılmasın, belki başka konuda...

https://2020.stateofcss.com/en-US/report/

Bu arada alana meraklı arkadaşları görünce projektörü CSS'nin geleceğine tutan aşağıdaki bağlantıyı da paylaşmak istedim, epeyi geriden geldiğimizin de bir göstergesi, elbette bunun sebepleri tartışılabilir ama konu dağılmasın, belki başka konuda...

https://2020.stateofcss.com/en-US/report/
Güzel bir paylaşım hocam açıklamak için yaptıkları sitede sitenin profesyonelligine bakmaktan içeriği okuyamadım:)

Geri