Web Tabanli İçerik Geliştirme Kurs Planı

Kodla Büyü
sorun yok

Tekrar indirdim gerçekten sorun varmı diye .<<<<<<<<<<<ama sorun yok .İndirdim ve kursum için kullanıyorum... :+1:
İndirdiğin rar dosyası şifreli şifreyi girdikten sonra açılıyor..

Arkadaşlar elinde web tabanlı içerik planı olan varsa yükleyebilirmi? Bir çok ilde düzenleniyor ama ben forumda bir tane kurs planı bulamadım. Birlik olması açısından elinizde plan varsa yüklermisiniz?

Hocam link çalışmıyor zaten. Aynı başlığı açmak istemediğimden bu başlığı öne çıkarayım dedim. Yokmu elinde planı olan?

msmst2009' Alıntı:
Hocam link çalışmıyor zaten. Aynı başlığı açmak istemediğimden bu başlığı öne çıkarayım dedim. Yokmu elinde planı olan?
yarın inşallah buradan tekrar linki verecem.İşyerimde olduğu için yarın yükleyecem.

yani programı kullanacak olanlar daha sindirmeden diğer programa geçilmiş
hocam bu kadar saatte bu kadar programı göstermek biraz sakıncalı değilmi?
yani daha fazla saat ayrılmış bir program kullanılamazmıydı?

designbote' Alıntı:
yani programı kullanacak olanlar daha sindirmeden diğer programa geçilmiş
hocam bu kadar saatte bu kadar programı göstermek biraz sakıncalı değilmi?
yani daha fazla saat ayrılmış bir program kullanılamazmıydı?
Bu plan işin formalitesi.Tabiki sınıfın düzeyine göre göre bazı programların süresi uzatilır bazı programların kide kısıtlanabilir.Hiç bir zaman bu programa göre hareket edilmedi.Ama hizmetiçinden gelen ders saati müfredatı böyle.Yani size katılıyorum.

Sağolun hocam. Elinize sağlık. Ben 1. Kademede saddece Flashı anlatmayı düşünüyorum. Sorun olmaz sanırım.

arkadaşlar 1. kademek kursunun 10 gün 60 saat olmayacak mıydı? ayrıca flash 2. kademede anlatılacak bildiğim kadarıyla.

Geri