web siteye virüs bulaşmıs

Kodla Büyü
Arkadaşlar serverımda barındırdığım bir web sitesine sanırım virüs bulaşmış. siteye girildiğinde "Uyarı: Bu siteyi ziyaret etmek, bilgisayarınıza zarar verebilir." şeklinde bir uyarı veriyor. Sitenin tüm sayfalarını inceledim, her sayfada bulunan ve bana garip gelen bir javascript kodunu sildim. bunu yapalı yaklaşık 2 hafta olmasına rağmen hala düzelmedi. bu problemi nasıl halledebilirim..

bilgisayar_bil' Alıntı:
Arkadaşlar serverımda barındırdığım bir web sitesine sanırım virüs bulaşmış. siteye girildiğinde "Uyarı: Bu siteyi ziyaret etmek, bilgisayarınıza zarar verebilir." şeklinde bir uyarı veriyor. Sitenin tüm sayfalarını inceledim, her sayfada bulunan ve bana garip gelen bir javascript kodunu sildim. bunu yapalı yaklaşık 2 hafta olmasına rağmen hala düzelmedi. bu problemi nasıl halledebilirim..
Gözden kaçırdığınz bir kod mutlaka vardır ayrıca google site yöneticisi panelinden temizlediğinize dair onay göndermelisiniz.

sanırım veritabanı olan bir site büyük ihtimalle bi açığını bulup veritabanına saçma sapan linkler eklemişlerdir. veri tabanına girin bi kontrol edin.

hocam en basit çözümüyle şunuda yapabilirsiniz host firmasi ile görüşün mutlaka 1 2 hafta önce kendileri yedek almışlardır veri kaybın olur ama o yedeğide yükleyebilirsin. firma ile görüştükten sonra .

Ftp den tüm dosyaları bilgisayarınıza indirin. Daha sonra ftp alanını tamamen boşaltın. Sonra googleye temizlendi deyin. Ardından bilgisayarınızdaki dosyalarda zararlı kodları temizleyin ve ftp gönderin.

Eğer uğraşmak istemiyorsan @noktanet hocamızın söylediği gibi host yedek almışsa ise host ile görüşün eski yedeği yüklesin.

Eğer işin içinden çıkmazsanız ftp şifrenizi özelden atın birde ben bakayım.

hasari' Alıntı:
Ftp den tüm dosyaları bilgisayarınıza indirin. Daha sonra ftp alanını tamamen boşaltın. Sonra googleye temizlendi deyin. Ardından bilgisayarınızdaki dosyalarda zararlı kodları temizleyin ve ftp gönderin.

Eğer uğraşmak istemiyorsan @noktanet hocamızın söylediği gibi host yedek almışsa ise host ile görüşün eski yedeği yüklesin.

Eğer işin içinden çıkmazsanız ftp şifrenizi özelden atın birde ben bakayım.
dediğinizi yaptım ama googleye temizlendi die yapmama gerekiyor yardımcı olurmusunuz

Hocam özelden bana gmail kullanıcı adı şifresini ve ftp kullanıcı adı şifresini gönder bakayım.

Geri