Web sayfasına sunu ekleyemedim yardım lütfen

Kodla Büyü

ayme34

Site Gezgini
Proshowgoldda hazırladığım 75 MB lok bir sunu dosyam var. Okul internet sayfama yüklemek istediğimde yükleme süresi 1 saat falan diyor ve 1-2 dakika sonra da yüklemeyi durduruyor. Bu dosyayı yüklemenin bir yolu var mıdır?

durmasının sebebi alan olabilir. mebin alanını kullanıyorsan duruyordur. rapid gibi bir siteye yükle oradan link ver bence.

hocam bak şimdi googlenin vevrmiş olduğu googlepages alan adı var oradan bir tane email al oradan googlepagese gir ve odosyayı oraya yükle sonra sen kendi okulun sitesinde flash içinden oraya link ver ve sorunsuz çalıştır.

Aynı şeybenimde başıma geldi. benim okulumun alanı 500 MB 10 MBlık bir sunuyu yüklüyorum. Proshowgoldda da web sayfası olarak kaydediyorum
Kendi bilgisayarımda (IIS) çalışıyo internet server larında çalışmıyor...

walla yardımcı olursanız sevinirim :?:

hocam bakın aynı şeyi söylüyorum yüklenen dosyaların kapasitesi çok yüksek bu bilgiyi burada paylaşayım ki diğerlerinede faydası olsun, bunu google yükleyin flv olarak sonra flash programında flv player ekleyip onu dreamveawverde htmlye gömün ve onuda kendi sayfasına yükleyin artık sorun yok ftp ye sadece html yi gönderin ve işlem tamamlanmıştır.

Teşekkürler

Teşekkürler arkadaşlar. Google olayını deneyeceğim. Bu arada bu site ne kadar büyüdü böyle. Önce mesajı yazardım, bir ders sonra bakardım mesajımı ilk sayfada görürdüm. Şimdi birkaç dakikada arka sayfalara akyorum. Bu kadar çok bilgisayar öğretmeni olmasından çok mutluyum.

Ayıptır be, adamlar 50MB web alanı içerisinde kocaman siteler çalıştırıyorlar. okul sitesinin altına 75MB dosya mı atılır yapmayın gözünüzü seveyim. sonra o site çalışmaz açılmaz yavaşlatır. :lol: rapid gibi siteler ne güne duruyor. illa web sayfası olarak görüntüleyeceksiniz sununuzu arkadaslarında dediği gibi ya harici bir sunucu altına atın ya da bastan web sayfası olarak tekrar tasarlayın. hem daha az yer kaplar ;)

Ya da pps sununuzu swf ye dönüştürüp de atabilirsiniz, bayağı küçültüyor.

Geri