Web Panel Yetki Sorunu

Kodla Büyü

uragan06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuz yeni açıldı.Okul müdürünün mebbis kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptığımda MEBWEB Panelde Yetkiniz Bulunmamaktadır.(1009) hatasını alıyorum.Bunun için ne yapabilirim?

Okulumuz yeni açıldı.Okul müdürünün mebbis kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptığımda MEBWEB Panelde Yetkiniz Bulunmamaktadır.(1009) hatasını alıyorum.Bunun için ne yapabilirim?
İlçe MEBBİS Yöneticinizle görüşünüz, kullanıcıları bir kontrol ederler, boşsa müdürünüzü yönetici olarak eklerler.

Hocam İlçe MEM sayfasını düzenleme yetkisi olan kişiyle iletişime geçin. Onlar tüm okulların web panellerini görebiliyor. Sizin okulun web paneline girip okul müdürünü aşağıdaki görselde görülen alandan eklesin. Daha sonra müdür kişisel mebbis bilgileri ile panele girince yetkili olur.

MEB_WEB_Kullanıcı_ekleme.png

Web panel sorununu çözdük.Siteyi google HTML etiketi ile eklemek istediğimde Sunucunuzla bağlantıda zaman aşımı oluştu hastasını alıyorum.

Geri