WİN7 SİMGESİNDEN SONRA SİYAH EKRAN ACİLLL

Kodla Büyü

evrensel38

Site Gezgini
Arkadaşlar bilgisayarda win7 simgesinden sonra siyah ekran geliyor. Monitör yanıp sönüyor. Hardiski başka bilgisayara taktım ve formatladım o bilgisayara sorun yok açılıyo fakat tekrar sorunlu bilgisayara taktığımda aynı sorun devam ediyo.
Nette ve sitede çözümünü bulamadım acil yardım lütfen.
Çıldıracam :cry:

Akadaşlar hardiskta sorun yok. Arızalı bilgisayarda çalışmıyor fakat diğer bilgisayarlara çalışıyor.Ne yapmam llazım.Sorun acaba nerededir kasada

hidayet38' Alıntı:
Ekran çözünürlüğünü monitör desteklemiyor. Ekran Çözünürlüğünü düşürün.
:+1: :+1:
güvenli modda açmayı deneyin. açılıyorsa sorunun kaynağı budur. ekran kartı driverini kaldırıp, normal modda açarak tekrar yükleyin.

Arkadaşlar güvenli modda açıyorum fakat hemen yine monitör ışığı yanıp sönüyor ve siyah ekran
ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM NE YAPARSAM YAPAYIM W.N 7 İŞARETİNDEN SONRA MONTÖR IŞIĞI YANIP SÖNÜYO GÖRÜNTÜ YOK

ram ve ekran kartlarında sorun olabilir tak çıkar veya başkasını tak içinide komprasör ile temizle bakalım

wgolf' Alıntı:
ram ve ekran kartlarında sorun olabilir tak çıkar veya başkasını tak içinide komprasör ile temizle bakalım

hocam öylede olmassa
işlemci vs. temizleyin

oda olmadı sıkıntılıdır tavsiye etmem fakat psu yu sökebiliyorsanız onuda söküp temizleyin

Ram olabilir. Hafıza hücrelerinden birinde bozukluk vardır. Bilgisayar o ana kadar o hafıza hücresini kullanmamış, sistemin yüklenmesiyle beraber o hafıza noktasını kullanmak isteyince kapanıyor olabilir. Çift ram varsa tek tek dene ya da başka bilgisayardan ram ile dene.

Harici ekran kartı takıp deneme şansın var mı? bu arada senin monitöründen hiç şüphemiz yok değil mi?

Geri