Vsınıf mdm den gelen cevap

Kodla Büyü

acer50

Süper Üye
Süper Üye
etap 4 tablete bir türlü yükleyemiyordum, mdm eba ya sordum, gelen cevap şu şekilde :

Tabletin MDM 91 sürümüne geçmesi için, tableti açıp internete bağlayarak bir kaç saat internete bağlı durumda kalmasını sağlayınız.Böylelikle son sürüme geçmesi sağlanmış olacaktır.

Tablette bulunan "Cihaz Yöneticisi"ne girip, sağ üst köşedeki, güncelle ve bulut simgelerine basıldığında tabletin güncellemeyi alması hızlandırılabilir.

Tablet güncellemeyi alıp MDM 91 sürümüne geçtiğinde, VSınıf uygulamasını otomatik indirecektir.
VSınıf uygulamasını indirmesi yarım kalırsa, kullanıcı "Sistem Kütüphanesi" bölümünden kendi uygulamayı indirebilir.

İyi çalışmalar

deniyorum ama hala yüklenmiyor, zaten cihaz yöneticisi nerede, sistem kütüphanesi nerede onu da bulamadım :?

Telpa'ya yolla onlar güncelleme yapıp yüklesin hocam.

omd' Alıntı:
Telpa'ya yolla onlar güncelleme yapıp yüklesin hocam.

telpa ya gönderdim, adamlar bi de yazılım güncellemesi yapıldı diye geri gönderdi, hiç bişey yapmamışlar. baktım onlardan bana fayda yok, gelen tableti fabrika ayarlarına döndürdüm ama yine bir türlü gelmiyor v sınıf

ademola' Alıntı:
hocam sizin tablet infoline mdm ise yukarda bahsedilenleri yapabilirsiniz, mdm ekranı etab 5e çok benzer.
birde BTT mdm var ki çoğu etab4 böyle turuncu siyah aktivasyon ekranı olan, bunlar güncelleme almıyor bunlara benim yöntemimle yükleyebilirsiniz.

Etab 4 Vsınıf apk kurma ve f@tih ağına katılma
https://www.youtube.com/watch?v=F1VWSKMdhHg

fatih-tablet-f281/etab-4-icin-ogretmen-vsinif-apk-buyrun-t149813.html

hocam tablet infoline, apk yı indirip elle kurmaya çalıştığımda kurulaadı diyip kalıyordu, o yüzden bu işlere giriştim. şu an zaten ne sizin verdiğiniz linklerden de indirilmiyor sertifikadan sonra, güncellemeyi bekliyorum ama bir türlü olmuyor

Beni dinle servise yolla hocam. Kendini yıprattığına değmez o tablet işi :)

Geri