Vodafon(Vodafone)'dan Gayri Ahlaki Zam Haberi

Kodla Büyü

@lperen

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar biraz önce(21.03.2008 saat 14.17) Vodafon tarafından bir SMS gönderildi, içeriği şöyle:

18.03.2008 tarihinden itibaren, şebeke içi hariç yurtiçi aramalarınızın dakikası 4 kontore düşürülmüş olup, şebeke dışı SMS ücreti 2 Kontör/Adet olarak değiştirilmiştir.

İşin gayri ahlaki dediğim kısmı zam değil tabii ki,

Madem zam yapılacak niye ayın 17 sinde bildirmiyorsun 18 inde zam yap millet göndersin SMSleri sonra "biz zam yapmıştık" deyin, ancak alçak bir kurum bunu yapar, yazıklar olsun.

İşin diğer bir garipliği de (!) bu işin tam kandil arefesinde yapılmış olması. Tam herkesin mesajlara sarıldığı zaman.

Para için bu kadar alçalacak bir şirket düşünmezdim doğrusu, ne desem bilmiyorum Sinir Bozucu!!! :x :x :x

Bugün bir mesaj daha geldi 21.03.2008 terihinden itibaren cep aran servisi aylık sıfırlanacakmış.

Galiba herkes avealı burada.

daha bana gelmedi,ama öyle bişey varsa hakkaten kötü olmuş

bildiğim kadarı ile vodafone ingiliz kökenli... tabi tüm uluslararası büyük şirketlerin uyguladığı taktiği uyguluyo, piyasaya girerken zararına da olsa indirim yapıp, milleti çektikten sonra.... :!:

bence iletişim, sağlık, eğitim, bankacılık ve adalet gibi temel sistemlerin hiç biri yabancı insafına bırakılmamalı... seçenekleri değerlendirirken bu tarz ayrıntılar da unutulmamalı..

çekmesede avea daha ii nasılsa bir çoğlık umuz öğretmen dışarıyı ararkende vodefone dan daha uyguna geliyor... aylık 30 35 ytl lik fatura işi bitiriyor... ayrıca vodefona aylık kntr yüklemek lazım bir sürü iş.... :idea:

Açıkçası ben avea nın bi takım kazıklarından sonra öğretmen hattından çıktım ve kontörlüye çevirdim. Onuda ancak arkadaşlar hala o numaradan aradığı için açık tutuyorum. Avea dan şebek dışı aramak hiç hesaplı değil.

Vodafone'dan ayrım yapmıyan tarifeli bir hat aldım. Şimdi onu kullanıyorum ve memnunum. Nereyi ararsan ara dk sı 1 kontörden heryerle en fazla 250dk konuş. Yalnızca sms göndermek mantıklı değil. 1sms 2 kontör. Onun yerine ara konuş daha iyi...

Geri