vodafon a dikkat!

Kodla Büyü

racon

Aktif Üye
vodafone aboneleri kontörlerinizi sürekli kontrol edin, zira vodafone siz arama yapmasanızda arama yapılmış gibi kontörleri düşürüyor.uyanıpta itiraz ederseniz bir yanlışlık olmuş deyip iade ediyor. ya uyanamayanlar?

Bazı telefonlardaki uygulamalar gizlice internete bağlanıyor, kontörün düştüğünü görenler de operatörü suçluyabiliyorlar. Söz konusu durumun olacağını zannetmiyorum, dakka başı kontörüne bakanlar var :lol: Benim faturalı, alırlarsa ruhum duymaz.

Avea da da benzer bir durum var. Bir keresinde arkadaşıma astronomik bir fatura geldi. 200 küsür TL. aradı bir yanlışlık olmuş deyip 40-50 TL ye indirmişler. Aveanın üşkağıtçı olduğunu duydum ama vodafonu ilk defa ...

Vodafone'un Telsim olduğu(Cem UZAN zamanı) zamanlar böyle birşeyler duymuştum ama şimdi Vodafone kullanan biri olarak hiç rastlamadım.

Kontör yüklendiği zamanlarda kontorün habire düştüğünü görmüştüm. Gidip sorduğumuzda şuna şuna üye olmuşsunuz demişlerdi. Vodafone'dan gelen mesajları açmakla bile onaylamış olabiliyorsunuz demişti. Çok mantıksız ama üyelikler kendiliğinden yapılmıştı.

Az daha ben de yorum yapacaktım, güya da bilişimciyiz. Mesajın tarihine bakmak aklımıza geliyor mu hiç. Kendimden utandım :D

ben de turkcellden vodafona geçtim şu 500dk olana ilk ay dakikalarınızın %80 i kullanılmıştır. %100 ü kullanılmıştır diye mesaj geldi ona göre kendimi ayarladım.
sonraki ay % 80i kullanılmıştır diye mesaj geldi ve ben herkesi çaldır kapat yöntemiyle aradım :) yani acil durumlar için sakladım kalanı (ben öyle sanıyorum) ama bi baktım fatura 50tl diye mesaj, fatura detayından baktım % 80i kullanılmıştır diye mesaj geldiği gün benim dakikalar biteli günler olmuş.... ve ben saf saf mesaj gelecek diye bekliyorum yaa sonra tarifeyi değiştirdim bakalım şimdi nolcek

:? :D olsun benim başıma gelen yeni bir olay demekki hiç değişmemiş bazı şeyler :)

Geri