vizyondakiler

Kodla Büyü

missilver

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar vizyona yeni giren ve izleyip çok beğendiğiniz bir film var mı? akşam sinemaya gitmek istiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum :D

ben de biraz eğlenmek için matrak adamları seçmiştim ama mynet'in sinema sayfasında ki saatlare göre gittiğim için yanılmış oldum ve kadın aklı erkek aklına gitmek zorunda kaldım. bu filme gitmenizi tavsiye etmiyorum

Ben dört gözle Twilight Newmoon u bekliyorum ilk film çok fazla eleştiri almıştı ama beğenmiştim kitabın etkisi de var tabi

uzak ihtimal---berbat bir film

sonsuz -----mutalaka gidin,güzel bir film....

sanırım nefes güncel konulara ilgisi olanların tercih edebileceği güzel bir film gibi duruyor...

Neşeli hayatı tavsiye dedrim bir de eğer izmirde isen Bornova uğur mumcu kiltir merkezinde oyunun oyununu tiyartrosunu tavsiye ederim dün gece gittik kırıldık walla

gladyo; sadece başlangıç sahnesi iyi.
2012, aşırı abartılı ve kahraman amerika.
kolpaçino; eğlenceli ama vasat.
hürmüz; gereksiz bi terbiyesizlik. :D

neşeli hayatı ben de çok beğenmedim. ben organize işleri çok beğenmiştim ondan sonra yılmaz erdoğandan fazla şet bekledim sanırım ama yüne de izlenebilecek bir film.
alacakaranlık ilk film kadar güzel değil zaten kitabında da 2 kitap düğerlerine göre daha sıkıcıydı.
2012 yi ben beğenmedim. gerçi ben o tarz filmleri sevmiyorum o yüzden olabilir. yarından sonrayı da beğenmemiştim ama beğenenler olmuştu..

bende neşeli hayatı izledim, para verip gitmeye değmeyecek bir çalışma olmuş. sahneler arası geçişler fazla kopuk.

Geçen haftaya kadar vizyona giren neredeyse tüm filmlere gittim, ama artık gitmeme kararı aldım. Sırf insanlar sinemaya gidiyor diye bizde buradan payımızı alalım düşüncesi oluşmuş yapımcılarda.Biraz kolpaçinoda güldüğüm için sevdim, geri kalan hiçbir filme para verip gitmeyin derim ben arkadaşlar.

Sadece görselliği hoşunuza gidiyorsa 2012ye gidin(yoksa gitmeyin, ben hayatımda bu kadar saçmalığı bir arada görmemiştim.)biraz eğlencelik arıyorsanız kolpaçinoya. 3D seviyorsanız Up(Yukarı bak) izlenir... Hürmüz, Kanalizasyon, Newmoon, Nefes, Aşk Geliyorum Demez, Gladio...Bu saydığım 6 filme paranız ve zamanınız bolsa gidin...Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz.Bu filmlere gidip beğenenlerde olabilir saygı duyarım.

Geri