Vites geçişlerindeki sorun

Kodla Büyü

duyu80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkdaşlar yaris 2011 bir arac satın aldım.Vites geçişlerinde bir sıkıntı var.Şöyle anlatim sanki iyi pişmemiş bir eti yemeye çalışırsanız dişlerinizde gıyır gıyır ederya aynı hissi alıyorum :)

Bir türlü kolayca vitese geçiremiyorum.Ayğağım depriyajda sürekli olarak arıyorum vites yuvasının yerini sanki iğne deliğinden geçiriyorum vitesi.

ya işte şahin de vites sorun çıkarınca debriyajı pompaladığımda düzeliyodu :)

arabada herhangi bir değişiklik yaptınız mı şanzımanla ilgili şanzıman yağı kalınsa yapar.

araba yaris..Anlamıyorsunuz belli ben onu servise götürünce yazarım buraya :)

sibel80' Alıntı:
Arkdaşlar yaris 2011 bir arac satın aldım.Vites geçişlerinde bir sıkıntı var.Şöyle anlatim sanki iyi pişmemiş bir eti yemeye çalışırsanız dişlerinizde gıyır gıyır ederya aynı hissi alıyorum :)

Bir türlü kolayca vitese geçiremiyorum.Ayğağım depriyajda sürekli olarak arıyorum vites yuvasının yerini sanki iğne deliğinden geçiriyorum vitesi.

hükümetin bu konuda suçu yok yani! :puhaha:

bi kişi de dememiş ki baskı balata falan bi sorun vardır diye. kardeş sen onu servise götür burdan anlayan çıksa da tamir edemez ya..

2011 arabada baskı - balata vs..gibi bi sorun varsa hemen satın o arabayı zaten...bence siz evham yapıyosunuzdur..yada vites yollarına alışmakta güçlük çekiyorsunuzdur..2011 model bir Japonun sorun çıkartıp sahibini üzeceğini sanmam...

Geri