vista asp IIS 7 sorun var?

Kodla Büyü

transistor

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Vista home premium üzerinde IIS 7 mysql server 4.0.25 kurulu.wwwroot da bulunan herhangibir asp dosyası iexplorerla çalışıyor fakat veritabanına bağlı bir asp dosyası açmak istediğimde i.e hata veriyor.Örneğin default asp açılmıyor ama herhangibir basit asp dosyam açılıyor.....win xp de herşey sorunsuz calısıyor.Yardıma ihtiyacım var,neden olabilir şimdiden teşekkurler.

kardeş iss kurarken seçenek ağacını iyice aç, ordaa asp için uyumluluk seçeneklerini işaretle. iss normalde apx yani asp.net için default geliyor.

exelsior' Alıntı:
kardeş iss kurarken seçenek ağacını iyice aç, ordaa asp için uyumluluk seçeneklerini işaretle. iss normalde apx yani asp.net için default geliyor.

Hocam dediğinizi yaptım fakat problem devam ediyor.

transistor' Alıntı:
exelsior' Alıntı:

Hocam dediğinizi yaptım fakat problem devam ediyor.

hacam bakın zamanında bende asp.net dosyalarıda asp dosyalarıda sorunsuz çalışıyordu. iis yükleme penceresinde ayrıyetten seçeceklerinizide resimde belirttim. Bir göz atarsınız.

Bu çilem nette anlatılanların hepsini yapmıştım.IIS çalışıyor ,ayarları da yapmıştım ama nedense veritabanı içeren asp dosyalarını görüntülemiyor ve herhangibir hata kodu vermiyor.İç sunucu hatası diyor.

Geri