VFabrika da bazı blok kodlar çalışmıyor mu bana mı öyle geliyor?

Kodla Büyü

absolute

Üye
Eklediğim bazı blok kodlar 7.0.11 sürümünde (örneğin do....while bloku ) hiçbir sorun gözükmemesine rağmen çalışmıyor. EBA da İçerik Üretimi başlığı altında sunulmuş ama bu VFabrika ile üretilmiş kaç tane içerik var Allah Aşkına!

Internet'i arıyorum, tarıyorum VFabrika ile üretilmiş çok az içerik mevcut. Kendi sitelerinde bile doğru düzgün içerik yok... VFabrika YouTube kanalına giriyorum, 3-5 tane örnek uygulama var izlenme sayılarına ve etkileşim durumuna bakıyorum çok düşük... Şurası çalışmıyor diye mail atıyorum, 15 gündür cevap yok...

Nedir ne değildir bu VFabrika... Ne işe yarıyor... Neden eklenmiş EBA'ya...

VFabrika öğreneyim dedim... Bildiğimi unutturdu bana neredeyse...

Ekteki görseldeki do...while döngüsü neden çalışmaz? Birinci Message Box çalışıyor ancak döngüdeki ikinci MesageBox'a gelmiyor. Şart döngü sonunda kontrol edildiği için en az bir defa çalışması gerekmez mi? Bu do...while ifadesi çalışmazsa hiçbir işe yaramaz VFabrika! EBA'ya eklenmiş ama kaç öğretmen bu VFabrikayı kullanıyor merak ediyorum.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    29.4 KB · Görüntüleme: 81
Denemeye anca vaktim oldu hocam dediğin gibi do-while da sıkıntı var gibi ama while çalışıyor.
Aynen dediğiniz gibi while...do çalışıyor ancak do...while çalışmıyor. Kullanmak isteyip te çalışmadığını gören ilk ben olamam herhalde! EBA'da İçerik Üretimi başlığı altında bulunup da bu özelliğinin çalışmaması vahim bir durum. Başka arkadaşlar da deneyebilirlerse en azından çalışmadığından emin oluruz.

Geri