Vestel Promega Windows 7 Starter

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okuldaki bilgisayarlara (512 Ram var) Windows 7 kurdum ama çok hoşuma gitmedi yavaşlad bilgisayarlar.
windows 7 Starter kursam ne gibi eksiklikler olur, yada olur mu. Deneyen var mı acaba.

512 MB RAM Windows 7 için yeterli gelmeyecektir. Kurduğunuzda problemsiz çalışsa da zamanla, yeni programlar kurdukça, aşırı performans kaybı olacaktır.
http://windows.microsoft.com/tr-tr/wind ... ts/compare
adresinden sürümler arasındaki farklara bakabilirsiniz ancak benim tavsiyem Windows XP'yi kullanmaya devam etmeniz yönündedir.

hocam okulda öğrenci bilgisayarlarında kullanacağımız için sadece office yi kuracağım. birde ufak tefek oyunlar işte. oyüzden sordum. şu anda pek memnun değilim kurarken çok dikkat etmemiştim professional kurmuşum. şimdi startere geçsem biraz hızlanırmı acaba.

Starter değil de Windows 7 Lite şeklinde geçen hafifletilmiş, daha az kaynak tüketen sürümler var, onları kullanın daha iyi olur. Tnctr'de bulabilirsiniz.

yakuphan' Alıntı:
Starter değil de Windows 7 Lite şeklinde geçen hafifletilmiş, daha az kaynak tüketen sürümler var, onları kullanın daha iyi olur. Tnctr'de bulabilirsiniz.

teşekkür ederim fikir için. birde onu araştırayım bakalım.

Geri