Vestel Mouse

Kodla Büyü

adnanbahat

Site Gezgini
arkadaşlar lab.da 15+1 vestel var ve ben bu sene bu okulda çalışmaya başladım. 5-6 ay içinde 6 tane mouse bozuldu. forumda gezindim ama bunu dile getiren kimse yok. acaba benim öğrencilermi sorunlu ya?
bu arada meteksanı arayıp arıza bildirdim inşallah en yakın zamanda gelecekler:)

vestel mause

Evet hocam. Aynı sorun bizde de oldu. Kısa süre içinde 4 -5 mause değiştirdik. Gerçekten sıkıntılı bir durum

Bende de aynı sorun var...Sene başından beri bende de 3 fare bozuldu...Yani değiştireceklerini açıkçası sanmıyorum...

sizde de klavye veya fare taktığınızda bilgisayara aşırı güç yüklenmesi diye bir uyarı veriyor mu?
aynı sorunu bazı sistemler 2 USB aygıt birden takınca da veriyor

oda bişeymi geçen sene 5 bu sene 7 tane değiştirdik bunlar daha iyi gibi bakalım ne kadar dayancak :)

aynı sorun bizde de var.
bu kadarının öğrencilerden kaynaklandığını sanmıyorum.
çok sık bozuluyorlar...

koltukların tekerlekleri de cok kırıldı.
Aynı şekilde benim labda da her gün en az 2-3 koltuk hizmetlilerin bakımına gönderiliyor. Korkuyorum üç hizmetli bir olup bana temiz bi dayak çekecekler :)
Hocam benim fareler çalışmadığı gibi, fare portlarını da görmüyordu, değiştirdiler.

pitircik kardesim durma hemen gonder.
klavye de gonderdim ben.
hatta diyorum kırık koltuk tekerleğini de gondersem acaba sağlamını gonderirler mi

Siz niye gönderiyorsunuz ben anlamadım. Ben telefon ediyorum gelip okulda gözümün önünde yapıyorlar.

hangi sehirdesin ve hangi şirket sizinkisi.
ben ne sorun bildirsem kargoyla almak istiyorlar.
sanırım urfada anlaşmalı kimseleri yok.
koltukların tekerleklerini de yapıyorlar mı

bursadayım ve meteksan şirketiyle anlaşmalılar. arıza bildiriyorum en geç 1 hafta içinde okula gelip yapıyorlar. Sadece bir kere kasa ankaya gitmek zorunda kaldı onda da 1 ay içinde geri geldi. Ben Allah için çok memnunum bu şirketten hocam. Kaç tane sandalyemiz kırıldı gelip yaptılar tekerlekler dahil. Ama fare garanti kapsamında değil diye biliyorum. Onu da araştırıcam mutlaka.

hocam bizimki probil. hiç memnun değilim
tekerlek ben aldım cekiçler elimde kendim yaptım
ama surekli kırılmaya devam ediyor.
gelmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

bu meseleye öylesine bakmıştım, içimden öğrencilerdir yada belli bir kısmı bozuktur gibi düşünmüştüm, geçen haftaya kadar ? 2 hafta için de 5 fare bozulurmu ? bizzat şahit oldum 2 hafta önce pazartesi günü ilk 2 saat için de 2 fare, geçen hafta yine aynı gün aynı saatte 2 fare, ve bu hafta aynı gün aynı saatte 1 fare bozuldu. eğer gelecek haftada aynı saate aynı günde bir fare daha bozulursa bunnar ya kırmızı hapı çekmiş diyecem yada biri kendini imha edebilen fare icat etmiş diyecem :).. öğrencilerden şüphelenmiyorum çünkü o saatte 5. sınıflar oluyor ve hepsinin oturduğu yer belli,

garip hakkaten :)... böyle bir virüsmü var acaba ?

Arkadaşlar bizim fare ve klavyelerden bazılarının konnektör pinleri kırıldı.Servis kırık mallar garanti kapsamı dışındadır dedi.

Ben geçen sene ümitsiz bir şekilde 2 mause yi servise gönderdim. Sağolsunlar iki tane sıfır vestel mause gönderdiler. Daha önce burada başka konu başlığı altında bahsetmiştim. yardımcı oluyorlar...

Arkadaşlar benim bil. lab.da vestel ve 5 fare bozuldu. Klavyelerden bazılarınında sayısal tuşları çalışmıyor.Farelerinizi nasıl değiştirdirdiniz? Paylaşırsanız sevinirim...

Şu an 7 fare bozuk ve değiştirilmesini bekliyoruz. Labın yarısı gitti :shock:

Şimdiye kadar Exper bilgisayarlar Vestel bilgisayarlara nazaran daha iyi gidiyor fazla sorun çıkartmıyor. İki okulda çalıştım, birinde vestel diğerinde exper vardı, işim gücüm hep vestel kurulu labla uğraşıyordum

Geri