Veri Kurtarma (Resim kurtarma)

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar fotoğraf makinasının hafıza kartındaki resimler kart biçimlendirilerek silindi, onları kurtarmam gerekiyor, bir kaç program denedim(file scavanger, pixfix, recuva) ama istediğim sonucu alamadım (resimler küçük görünüyor yada hiç açılmıyor.) Resimler benim için çok önemli onları kurtarabileceğim program varsa bir yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim..

arkadaşlar harici harddiskteki önemli fotograflar gitti. Harddisk Açılmıyor. Genel problem. Recovery için ne önerirsiniz. daha önce bu işi yapmış arkadaşlar yazsınlar lütfen. bu işi uygun yapan firma veya lisanslı yazılım da olabilir. gerekirse ücret ödeyeceğim. daha önce recovery programları denedim anca resimler görünse bile açılmıyordu.

@saviola26 hocam hdd açılmıyor ve format istiyor ise

1. quick format at.

2. hard diski bir başka çalışan bilgisayara bağla.

3. çalışır durumdaki bilgisayara easus data recovery programını kur.

4. easus ta deleted recovery, full recovery gibi seçenekler görürsün. bunlardan full recovery seçeneğini işaretle ve kurtaracağını umduğun veri kadar, kullandığın pc de yer olduğundan emin ol.

5. sector by sector full recovery işleminin ardından çekip almak istediğin dosyaları işaretle ve kullandığın bilgisayarda oluşturduğun klasöre yolla.

kolay gelsin.

Geri