verbatim mi Transcend mi ?

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar hdd almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim. dün bafra teknosa mağazasında 229 tl ye transcend 750 gb hdd gördüm , hepsiburada da 219 tl ye verbatim 750 gb hdd gördüm. siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

hocam verbatim kullanıyorum 3 yıl oldu en az 10 kez çok sert yere düşürdüm , hala çalışıyor maaşallah.. ben olsam verbatimi tercih ederim

hocam markasını bilmemde 1 TB dan aşağı alma derim. hd- blue ray film, eğitim videoları derken bir bakmışsın dolmuş...

nebiyan55' Alıntı:
hocam markasını bilmemde 1 TB dan aşağı alma derim. hd- blue ray film, eğitim videoları derken bir bakmışsın dolmuş...

hemşom eğitim videoları koleksiyonu yapıyorum , ama hd-bluray ile pek işim olmuyor. fakati yine de bi düşüneyim o zaman. sağolasın

USB 3.0 olan bir harici hard diskin USB 2.0 a sahip bir notebookta çalışma ihtimai yok mudur

furkanhoca' Alıntı:
USB 3.0 olan bir harici hard diskin USB 2.0 a sahip bir notebookta çalışma ihtimai yok mudur

Çalışır da hız olarak usb 3.0 hızında değilde usb 2.0 hızında veri transferi olur. Kapasite olarak 1 tb tan aşağı almayın ben aldım 1 tb boş yer kalmadı şimdi depo için 3,5 luk lardan alacağım...

Geri