Veli döven öğretmen yok mu?

Kodla Büyü
dobra1979' Alıntı:
bakalım hocam tavan mı taban mı her gün daha da kötüye gidiyor.

evet bizim başımıza da gelebilir.herkes tetikte olmalı.bize sahip çıkan da yok

veli döven bi arkadaş varsa tecrübesinden faydalanabiliriz

Var.
Adıyaman Gerger de asker öğretmendim.
Benim gibi asker Konyalı bir arkadaşla aynı evde kalıyorduk.
Sınıftayken arkadaş dışarıdan gelip el kol hareketi yapan bir çocuğa indir elini deyip eline vurmuş.
Çocuk koşarak babasına gitmiş. Okulun içinde azgın baba bizim arkadaşa başladı vurmaya. Amma baltayı taşa vurdu. Adamın kaş göz kalmadı.
Birde yetmiyormuş gibi nezarette kaldı.

Küçük ilçelerde bu gibi durumlarda adli makamlara başvurursan kesinlikle dik durman gerek. Kaymakam dedi ki Eğer dilekçenin arkasında durursan bizde senin arkandayız dedi. Evimize belediye başkanı falan geldi. Taktik şu; önce sıradan insanlar ikna etmeye barıştırmaya gelir. İstekler şikayetinden vazgeçirmek. Olmadı sözü sazı geçenler, o da olmadı ağalar, oda olmadı belediye başkanı falan.

joombal' Alıntı:
Var.
Adıyaman Gerger de asker öğretmendim.
Benim gibi asker Konyalı bir arkadaşla aynı evde kalıyorduk.
Sınıftayken arkadaş dışarıdan gelip el kol hareketi yapan bir çocuğa indir elini deyip eline vurmuş.
Çocuk koşarak babasına gitmiş. Okulun içinde azgın baba bizim arkadaşa başladı vurmaya. Amma baltayı taşa vurdu. Adamın kaş göz kalmadı.
Birde yetmiyormuş gibi nezarette kaldı.

Küçük ilçelerde bu gibi durumlarda adli makamlara başvurursan kesinlikle dik durman gerek. Kaymakam dedi ki Eğer dilekçenin arkasında durursan bizde senin arkandayız dedi. Evimize belediye başkanı falan geldi. Taktik şu; önce sıradan insanlar ikna etmeye barıştırmaya gelir. İstekler şikayetinden vazgeçirmek. Olmadı sözü sazı geçenler, o da olmadı ağalar, oda olmadı belediye başkanı falan.

Elleri dert görmesin o öğretmenin... :mrgreen:

ben piskopata bağladım mı kaçsınlar benden çünkü direk öldürmek için saldırırım herşey havagazı gelir bana...çok sabırlıyım ama sinirlendiğim zaman dünya durur..kardenizliyim ondan herhalde buralarda güneş yok... :)

only61' Alıntı:
ben piskopata bağladım mı kaçsınlar benden çünkü direk öldürmek için saldırırım herşey havagazı gelir bana...çok sabırlıyım ama sinirlendiğim zaman dünya durur..kardenizliyim ondan herhalde buralarda güneş yok... :)
trabzonun suyunu içipte senin gibi olmayan az olsa gerek. biz orta okulda iken. okulumuza musalllat olan 2 serseriyi evire çevire döven ahmet pehlivan hocamı saygıyla anıyorum,

Lise 2ye kadar ciddi anlamda dengesizdim haklı haksız herkesle kavga ederdim ancak o zaman aldığım bir ders bana yetti şimdi sinirimi daha çok başka şeylerden çıkarıyorum ama birgün kavga edecek olursam kendimden korkuyorum çünkü beni o noktaya birisi getirirse herşeyi göze almışımdır demektir.

jandarma karakoluna psikopat devrem bir astsubaya eline biraktim veliyi.sabaha kadar uyutmamislar don gomlek kalmamis.

Birarada bizim okuldaki bayan hoca adam tuttu kendisine dokunan velinin 10parmagini kirdirdi.

Saat 17den sonra maskeyi takacagiz bizim ceketimize uzanan parmaklarida kirariz agzini burnuda dagitiriz
-ilk kani onlar akitti albay

only61' Alıntı:
Azgın veliler de aynı bu mantıkta olduğu için hergün yeni haberler çıkıyor, bu kafa iyi kafa değil, gücü gücüne yetene ise herkesten güçlü biri bulunur, ne laz dinlerler, ne kürt, ne egeli, bu kafa değişmediği sürece öğretmen de veliyi döver, veli de öğretmeni, sonu gelmez. Örnek; karadenizde çalışırken aynı bu kafada, yaparım ederim diyen bir laz müdürü, nevşehirli bir arkadaşım dayanamayıp hastanelik etmişti, sonra nevşehire yakın başka yere sürdüler. Konunun özüne gelirsek, haksız yere biri bize saldırıyorsa kendimizi savunmamız gerekir ama bu haklı durumdayken haksız duruma düşmeden olmalı.

Geri