ve karşınızda 2012 model DİJİTAL PANOMUZ - Link yenilendi

Kodla Büyü
Ana sayfadaki okul adını(Ayyıldız İlköğretim Okulu) ve Ayyıldız TV logosunu nasıl değiştirebiliriz?(Kendi okulumuz adını yazmak istiyorum.)
O kadar aradım bulamadım...
İlginize teşekkürler

hocam kontrol panelinde şifre değiştirme, resim ekleme, silme ve düzenleme yapmaya kalktığımda hata veriyor...bütün izinleri düzenledim ama sorunun nereden kaynaklandığını bulamadım. 20" monitöre görüntüyü aktardıgımda sayfaya sığmıyor. Ne gibi değişiklikler yapılabilir acaba?

theArcher' Alıntı:
hocam kontrol panelinde şifre değiştirme, resim ekleme, silme ve düzenleme yapmaya kalktığımda hata veriyor...bütün izinleri düzenledim ama sorunun nereden kaynaklandığını bulamadım. 20" monitöre görüntüyü aktardıgımda sayfaya sığmıyor. Ne gibi değişiklikler yapılabilir acaba?
Hocam çözünürlük 1280*1024 google chrome da çalıştırın. Diğerlerinde sığmayabiliyor. Tam ekran çalıştırın. Yönetim paneli konusunda izinlerde sıkıntı var gibi geldi bana. Kolay gelsin tekrar

çok güzel bir çalışma hocam. elinize sağlık. fakat sanırım biraz düzenlemesi zor bir çalışma

düzenleyip şablona yansıtmak biraz zor geldi bana... bu çalışmayı biraz daha kolaylaştıramaz mıyız acaba..

arkadaşlar okulumuz tekli eğitim veritabanını ve sayfaları kendimize göre ayarladım sıkıntı yok. nöbetçi öğretmen de kaydediyorum ancak veritabanından o bilgiyi çekmiyor tarihi değiştirdiğimde eski kayıtlı olanlardan veri çekiyor bunu çözemedim neden olur bu
bir de veritabanında 3 tane tablo var nöbetçiler için
nöbetçi
nöbetçi2
ve nöbetyer

bunlardan nöbetçi tablosunuda güncelledim ama sanırım kullanılmıyor ?

mozkan7' Alıntı:
arkadaşlar okulumuz tekli eğitim veritabanını ve sayfaları kendimize göre ayarladım sıkıntı yok. nöbetçi öğretmen de kaydediyorum ancak veritabanından o bilgiyi çekmiyor tarihi değiştirdiğimde eski kayıtlı olanlardan veri çekiyor bunu çözemedim neden olur bu
bir de veritabanında 3 tane tablo var nöbetçiler için
nöbetçi
nöbetçi2
ve nöbetyer

bunlardan nöbetçi tablosunuda güncelledim ama sanırım kullanılmıyor ?

Hocam nöbetçileri mobetci2 tablosundan alıyor. Bu tablo üzerinde çalışırsanız olacaktır inşallah. Kolay gelsin

:)) nöbetçi2 üzxerinden çalıştım zaten "nöbetçi" pasif sanırım ve eklediğim bilgileri veritabanından çekemiyordu öğle arası için çıtım labdan gelince verileri de çekmeye başladı yada ben çok acıkmıştım :))

hocam ttop-bg_01 in üzxerinde oynadım biraz isteyen olursa psd olarak atabilirm

M. Özkan hocam bizde tekli eğitim yapıyoruz.bende açıkcası pek anlamıyorum bu asp ve veritabanından.sizin için mahsuru yoksa e-postama atabilirmisiniz pano dosyalarının tamamını. onlyaxoy@hotmail.com şimdiden teşekkürler.

ben herhalde yanlışlıkla birşey yaptım ama bulamadım. admin bölümünden nöbetçi ekleme yapamıyorum sayfayı görüntülemiyor. birde düzenle sayfasını da açmıyor ama db dosyasından erişebiliyorum

nöbetçiler için admin bölümünü nasıl çalıştırabilirim acaba ? :shock:

başka işlem kalmadı da hepsini yaptım. suat hocam teşekkürler tekrar...

win 7 de ilk kez iis kullanıyorum geçen hafta düzenlemeler yaptım ve bilgisayrı kapattım
sabah geldim iis uçmuş localhost yok www yok digitalpano klasörüm falan yok

arama yaptım C: de şurada buldum klasörümü
C:\Windows\winsxs\Temp\PendingDeletes\$$DeleteMe..01ccc569c5608c97.0000\digitalpano

neden uçmuş olabilir merak ettim ayrıca dosyalarım buraya nası gelmiş ???

Eline sağlık çok güzel olmuş. Suatozt hocam ben de 42 inch bir tv veya monitörde görüntülenmesini istiyorum acaba sorun olur mu. Yine tam ekran görünür mü?

keremser' Alıntı:
Eline sağlık çok güzel olmuş. Suatozt hocam ben de 42 inch bir tv veya monitörde görüntülenmesini istiyorum acaba sorun olur mu. Yine tam ekran görünür mü?
Sorun olmaz hocam. Önemli olan çözünürlük

öncelikle böyle çalışmayı paşlaştığınız için teşeşkkür ediyorum ben bu çalışmayı bilgisayar yükledim fakat yonetim panelinden habere resim eklemek isteğiğim zaman hata veriyor. neden olabilir nasıl çözebilirim asp den anlamıyorum

Hocam ellerine sağlık. Çok güzel olmuş. Ben kurdum yönetim paneline de girdim. Yeni haber ekliyorum ancak resim yükleniyor. Fakat görünmüyor sitede. Bir uyarı var resim ekledikten sonra, "Habere ekleyeceğinizi resmi ekledikten sonra bu resimlerin dosya adlarını forma yazmayı unutmayınız.

Örn: Yüklediğiniz dosyanın adı deneme.jpg ise formdaki Dosya Adı kısmına deneme.jpg yazınız" diye bir uyarı var.

Burada ne demek istiyor. Neden resimler görüntülenemiyor acaba?

Hocam düzenledim ve okulumuzda şuan kullanıyoruz. Ellerine sağlık. Paylaştığın için çok teşekkürler. Ayrıca Hosting üzerinden çalıştırıyorum ben. Güncelleme için devamlı müdür yardımcısının odasına gitmek ilk haftalarda sıkıntı verdi ve ben hem bir domain hem hosting alıp güncelleme problemini çözdüm. Biz projeksiyondan çalıştırıyoruz. 2 katta da var. Uzun ugraşlar sonunda bitti. Gerçekten herkes çok begendi. Tasarım ve kodlama gerçekten güzel. Teşekkürler tekrar ellerine sağlık.

Geri