Vatana millete zararlı çocuklar yürümeden yok edilsin

Kodla Büyü

keplir

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın, öğrencilerinin döner bıçağıyla dahi kavga ettiğini söyledi.
Okulun bulunduğu Yeğenağa Mahallesinde 500 metrelik mesafede 4 hurdacı bulunduğuna dikkati çeken Aydın, şöyle dedi: "Çocuklar bir defa genellikle hırsız. Bunun yanında çocuklara devamlı 'Anneniz yoğurt mayalıyor mu' diye sorarım. 'Evet mayalıyor' diyorlar.
Bir kere yoğurt bozuksa, mayası bozuktur. Aile ne ise, çocuğu odur. Bulunduğum çevreyi sokak sokak dolaştım. O kadar kullanılmayan ev var ki. Çocuklar köpek bakıyor. Orada soba yakmış oturuyorlar. Yetkililere eski ve boş evlerin yıkılmasını söyledim. Analar ne kadar kültürlü olursa yetişecek nesil o kadar kültürlüdür. İngiltere'de okullarda şiddetin dozunu ayarlamak için bir takım tartışmalar yapılıyor. Arjantin ya da Brezilya'da emniyette, suçlu çocuklara 'Nasıl bir şiddet uygulayalım' diye tartışılıyor. Ben bunu bizzat okudum, kafadan atmıyorum. En önemli tespitim, suça meyilli çocukların yüzde 90'ının ailelerinin geçimi sosyal yardımlaşma vakfı tarafından karşılanıyor. Yıllar önce Breziyla'da sokak çocuklarını yok etmek için bir örgüt kurulmuştu. Kusura bakmayın, belki biraz anormal gelebilir ama ben şunu istiyorum: Tıp bu kadar gelişti yüz nakli yapılıyor. Emniyette suçluların kanını alıp gen haritası çıkarsınlar. Çocuk doğduktan sonra analizi yapılsın. Vatana, millete, bu ülkeye zararlıysa yürümeden yok edilsin."

haber linki : http://haber.mynet.com/vatana-millete-z ... 57-guncel/

@mustafa aydın naptın sen yaf... bencede vatana millete zararı olanlar yok edilsin ama daha çocukların zararlı olup olmadığını bilemezsinki o dediğin teknolojilerle. alimden zalim, zalimden alim doğabilir...

hitlerin psikopatolojisi diye bir kitap var bunu okumuş olabilir hocam.Benim düşüncem okumayan haylaz gelecek vaad etmeyen çocukları okuldan alacaksın sınıflar ancak böyle küçülür bu çocukları teknik konularda ara eleman olarak yetiştireceksin.Almanya böyle yapıyor.Okulların yapısı küçülür öğrt ihtiyacı kalkar

Çok hevesliyse kendi çocuğuna baktırsın, vatana millete hayırlı olacak mı olmayacak mı diye..

Bir şeye faydası dokunmadığı gibi çok fazla zararı dokunan çocuk, genç çokça var. Ama öldürmek de nasıl bir çözüm yoludur? Allah'ın verdiği canı nasıl bir insana fazla görürsün? Koskoca devlet ne için var? Devlet ve milletin birlikte buna ivedi çözüm bulması şarttır. Zira günden güne kötüleşiyor.

8 yıllık zorunlu eğitim acilen kaldırılarak ilköğretim 2. kademe ve liselere sırf serserilik için gelenler ayrılmalı. Fiziksel durumlarına göre fidan dikmek gibi yapabilecekleri işlerde çalıştırılmalı. Ülkemizin bozkırlarının ağaçlandırılması orman bakanlığının şimdiki hızıyla yüzlerce yılda bitmez :). En tehlikeli insan boş boş durup yapacak ve kaybedecek hiç bir şeyi kalmayandır.

Hocanın mantığı ter dökmeden zengin olmak :) Sen eğitimci olarak üstüne düşeni yapmadan nasıl olur da çocukları yok edersin?

valla biraz ağır kaçmış olsa da, bulunduğum okula çok iyi uyuyor bu sözler. bu kadar öğretmenlerin üstüne gelinmesinden sonra içim buz gibi oldu haberi okuyunca :puhaha: bende de var biraz sykoluk :p

Buzkırıcı' Alıntı:
hitlerin psikopatolojisi diye bir kitap var bunu okumuş olabilir hocam.Benim düşüncem okumayan haylaz gelecek vaad etmeyen çocukları okuldan alacaksın sınıflar ancak böyle küçülür bu çocukları teknik konularda ara eleman olarak yetiştireceksin.Almanya böyle yapıyor.Okulların yapısı küçülür öğrt ihtiyacı kalkar

aynen katılıyorum hocama,böyle bir eğitim sistemi olmalı.Adam okumayacaksa,yoksa kapasite alacaksın okuldan bir el becerisi olacak,meslği yani o adamı öyle kullanacaksın.böylece tinerci olmayacakkkk :++:

bu arada müdürün niyeti iyi,tanırım Erzurumluları,vatan millet onlar için en önde gelir,dolayısı ile kötü niyetli olacağını zannetmiyorum,ha biraz coşmuş keselim falan demiş o tabi ki de yanlış....

mrtcmhr_13' Alıntı:
Buzkırıcı' Alıntı:

aynen katılıyorum hocama,böyle bir eğitim sistemi olmalı.Adam okumayacaksa,yoksa kapasite alacaksın okuldan bir el becerisi olacak,meslği yani o adamı öyle kullanacaksın.böylece tinerci olmayacakkkk :++:
okuyacak adamı da okutmuyor veletler, bide üstüne üstlük böyle tipler (dersle alakasız, geveze, terbiyesiz, kavgacı tipler) popüler olduğu için kendilerine benzetiyorlar diğerlerini de. neymiş eğitimde eşitlikmiş, nedense eşitlik ilkesi ve insan hakları hep kötü tiplere yarıyor bu ülkede. iyi olanların hakları yok mu?

İnsanın bazen gerçekten canı burnuna geliyor.Sinirle ,biraz da ortamı yumuşatmak veya salondakileri güldürmek için söylenmiş olabilir.Bence asıl önemlisi bunun bahanesiyle eğitimci ve öğretmenleri karalama kampanyasına daha da hız verilmesidir.

Geri