VAN DA BULUNAN İLKÖĞRETİM OKULLARI

Kodla Büyü

boteningulu_44

Seçkin Üye
Seçkin Üye
van merkezde çalışan arkadaşlar
eşimin taini van merkeze çıktı van.meb de ilköğretim okullarına ulaşamadımda bildiğiniz iyi sayılabilecek ilköğretim okulları hangileridir paylaşabilirmisiniz
yada vanda çalışıpta tain isteyeceler varmı??

KOÇ, ŞEHİT JANDARMA YÜZBAŞI YUSUF TURGUT, MEHMETÇİK SELEN İÖO, BİRKAÇ OKUL DAHA VAR AMA ŞİMDİ HATIRLAYAMADIM BEN HOCAM TAYİNİM ÇIKALI OLDU BAYĞI. EDREMİT SEÇMEK İSTERSENİZ EDREMİT İLKÖĞREİTM OKULU KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

hocam edremit ilçesi heralde ama bakacaz malum il emri yok bizim bölümde herkes norm fazlası durumda açık okul bulmak çok zor gibi

dumlupınar, hüsrevpaşa,istasyon uzak durun. edremit ilçesi bende edremit ioo çalıştım yeni bir lab kurmak nasip oldu orada bana sıfır özel sektörden yatırımcı bulmuştum. o yüzden dedim yoksa :) bana çalışmak nasip olmadı mayısta kurduk haziranda il dışı taiyn oldum

hasanemre' Alıntı:
dumlupınar, hüsrevpaşa,istasyon uzak durun. edremit ilçesi bende edremit ioo çalıştım yeni bir lab kurmak nasip oldu orada bana sıfır özel sektörden yatırımcı bulmuştum. o yüzden dedim yoksa :) bana çalışmak nasip olmadı mayısta kurduk haziranda il dışı taiyn oldum
eczacılar birliği de iyidir.

hasanemre' Alıntı:
hasanemre' Alıntı:
eczacılar birliği de iyidir.
eczacılar birliği baaya ii gibi duruyo bil. öğ. yok

Türk eczacılar birliği İlköğretim okulunda çalıştım. Çok güzel bir okul. İki tane BT sınıfı var.(Branşı BT ise tabi.) Vandaki birçok okula göre iyidir. Sınıf mevcutları 30'u geçmez.

muratbdg' Alıntı:
Türk eczacılar birliği İlköğretim okulunda çalıştım. Çok güzel bir okul. İki tane BT sınıfı var.(Branşı BT ise tabi.) Vandaki birçok okula göre iyidir. Sınıf mevcutları 30'u geçmez.
hcam okul tam merkezdemi yoksa biraz dışardamı
çevresinde fazla bina göremedimde

Vali Adnan Darendeliler İlköğretim Okulu(TEKSAS). Tavsiye etmem ama beddua almak istemem çünkü.

Hocam merkeze dolmuşla 10 dk uzaklıkta. Yenimahalle Tarafında. Okulun bulunduğu mahalle sıkıntılı bir yer değildir. 2007 yılında yapılmış bir okulduır

Geri