Van 2. Dönem BTR görevlendirmesi

Kodla Büyü

mekrel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ikinci dönem için görevlendirmeler başlamış haberi olanlar vardır elbette ama ben yeni duydum.. 2 ocak tarihli yazı okullara ve ilçe milli eğitimlere gönderildi.. 11 ocak son başvuru diye yazıyor.. benim gibi var mı acaba başvuru tarihini geçiren??

Hocam gelen resmi yazıdan sonra aynı gün içinde resmi olmayan başka bir yazı geldi ve 1. dönem boyunca btr görevini yerine getirenlerin başvuru yapmasına gerek olmadığı ve görevlendirmelerinin tekrarlanacağı bildirildi.

hocam norm fazlası olduğum için okul değişikliğine gidecem o yüzden tekrar başvuru yapacam.. acaba daha sonra başvuru şansımız var mı bilginiz var mı??

hocam daha önceden tarih geçmesine rağmen başvuru aldıkları oldu. il koordinatörüyle görüşmeniz en sağlıklı bilgi için daha doğru olur.

Norm fazlalarının durumu ne oldu? Yerler değişti mi ? Bugün belli olacaktı?

hocam öğretmen atamayı aradım ben dün tercihlerden dolayı sıkıntı olmuş valilikten olur çıkmamış bugün çıkar dediler..

pekı arkadaşalr diyelim kı bize bt rehber öğretmenlığı çıktı bizim bundan vazgeçme ya da kabul etmeme hakkımız var mı.benım ek dersım daha fazla bt rehber öğretmenlıgınden ve idare zorla form doldurttu bana bende ek dersin de 18 saat olduğunu bilmiyordum ben .ne yapmam gerekiyor bundan sonr

2011bilgisayar' Alıntı:
idare zorla form doldurttu
BT Rehberliği ile ilgili yazıda gönüllülükten bahsediliyor. Zorla yaptıramazlar sanırım :) Araya hatır-naz koydular da formu doldurmuş iseniz; ben de merak ettim doğrusu. Vazgeçilebiliyor mu?!

Van 2. dönem BTR görevlendirmeleri yapılmış ve kurumnetten okullara gönderilmiş.. yanlış tercih yapanlar veya formlarında hata olanların il milli eğitimle iletişime geçmeleri istenmiş..

başvuru tarihini geçirenler geçen dönem bir arkadaşım geç kalmıştı başvurdu kabul oldu sorun olmaz sanırım

2. dönem BTR görevlendirmeleri yapılmış arkadaşlar..

Ekli dosyalar

• 14_2_2013-3312.zip
    2.6 MB · Görüntüleme: 44
Geri