Vali nasıl davet eder arkadaşlar???Yardım!!

Kodla Büyü

volkantb

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İl bünyesinde hazırlanan anneler günü programının davetiyesini hazırlıyorum ve vali adına davetiye çıkarılacak fakat vali davet ederken nasıl hitap eder.Örneğin programımıza katılmanızdan mutluluk duyarız gibi tam işin içinden çıkamadım aklına bişey gelen varsa bi zahmet yardım etsin

programımıza teşvik etmeniz takdirde bizleri onure ederek çok mutlu edeceğiniz bilmenizi isteriz Sayın valim:)

no_comment' Alıntı:
programımıza teşvik etmeniz takdirde bizleri onure ederek çok mutlu edeceğiniz gibi tüm Annelerinde yüzünde mutluluk yaratacağınızdır Sayın valim:)
:D :D
Takma adınız size çok yakışmış :D

vali davet etmez GEL der millette gider :)

"Bu değerli günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarım. "

" Bu anlamlı günde aramızda bulunmazını rica ederim"

belki bunlar olabilir hani resmi bir yazı değil o yüzden o da nihayetinde önemli birisi ve en rahat mesajları bu tarz olur

davetiye hazırda içine ne yazacağımıza tam karar veremedik.Neyse Teşekkürler cevaplar için Allah razı olsun...

Valinin sekreterine sorun bence

hmp.gif

okul kutlamalarında valiyi davet ederken M.Eğitim müdürlüğü kanalıyla davet edildiğini biliyorum.

...... programına katılmanızı bekleriz.

mutlu olurum falan filan olmaz diyor.
bizimki(mdr) otoriter hep böyle yazıyor :D

Gelmezseniz yazı çıkartırım tıpış tıpış gelirsiniz. Adam olun biraz yazın sonuna hocam:)

Valla hocam bilemiyorum formatörlük o kadar ruhumuza işlemiş ve bizi sindirmiş ki kendimi vali yerine hiç koyamadım.

valiye sorun yardımcılarına sekreterine vb sorun ne derse yazın..
valinin davetiyesinden mebdeki öğretmene ne ilde başka hiç bilgisayar bilen biri yokmuki..

geçenlerde böyle bir davetiye geçti elime. bilmemne bilmemneye katılarak "onurlandırmanızı rica ederim" di sonu özellikle dikkatimi çekmişti.

Reyhanli' Alıntı:
Aziz Nesin gerçekten ölümsüz bir insan.
Öykülerini hatırlattı bu yazı.
Kesinlikle :)

Davetiye yazmanızı isteyen kişi ne istiyorsa onu yazın hocam. Ne yazılacağını o da bilmiyorsa bu da sizin sorununuz değil ki.
Bi protokol müdürlüğü yapmadığımız kalmıştı BT öğretmeni olarak.

"... .... .... programına teşriflerinizi rica ederim veya dilerim" olabilir

.....teşriflerinizi dilerim.

harfi harfine doğru. geçen yıl cok yaptım

hocam geçen sene milli eğitim müdürlüğünün 19 mayıs porgramını bize vermesi dolayısıyla
kaymakam bey adına şu ifadeyi kullanmıştım
bilmiyorum yardımcı olur mu

19 Mayısı Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Törenlerini,
Katılımınızla Onurlandırmanızı Dilerim.
.......................
KAYMAKAM

Geri