Uzayan hortum tavsiyesi

Kodla Büyü
YZ geleceği parlak, Ankaralıların villa arsa yatırım yaptıklarını, raylı sistem ulasimi olan bir yer olarak açıklama yaptı.600 bine bile 1+1 toki var borcsuz

Word programı ile ilgili bir soru sordum bir kişi bile öneride bulunmamış. Hadi ben güzel ifade edemedim, hocam tam olarak ne sorduğunuzu anlamadık diyen de yok. Çoğunluğunun Bilişim Teknolojileri öğretmeni olduğu bu platformda bu tarz konulara anında sayfalarca cevap verilmesi beni fazlasıyla şaşırttı. Kimsenin eğlencesine karışacak değilim elbette sadece çıkan sonucun tam tersini beklerdim.

Bu sene Şubat idi, Mart ayına sarktı.Şimdi de 2026 tek haneli diyorlar.800 bin lira param var Ankara Sincan Temelli Toki 1+1 konutlar 600-880 civarında almak mantıklı mı alayım kenara atayım diyorum.
Mümkün olan en yüksek krediyi kullanıp elde kalan fazla nakiti sarıkız gibi bir ortamda park edip taksit ödemelerine destek kullanabilirsiniz. Kiracı da faiz ödemelerine katkıda bulunacağı için orta-uzun vadede (5+ yıl) mantıklı bir yatırım olacaktır.

Geri