Uzaktan Yüksek Lisans Programları

Kodla Büyü
Ahmet Yesevi'de Bilg. Müh. bitiren arkadaşlar vardı sanırım forumda. Lisans eğitimini yorumlayabilirler mi zahmet olmazsa bir daha. Önerirler mi? Zorluk düzeyi nasıl vs?
Hocam söylediğin iş bana da mantıklı geldi. Üniversite sınavına 1 yıl hazırlanıp süre kaybetmektense Anadolu Üniversitesi Açıköğretim programcılık okuyup DGS ye okurken çalışmak. 21 Ağustos'ta 2. Üniversite başvuruları başlıyor ve ben de başvuracağım.

• Beğen
Tepkiler: omd
Hocam söylediğin iş bana da mantıklı geldi. Üniversite sınavına 1 yıl hazırlanıp süre kaybetmektense Anadolu Üniversitesi Açıköğretim programcılık okuyup DGS ye okurken çalışmak. 21 Ağustos'ta 2. Üniversite başvuruları başlıyor ve ben de başvuracağım.
Sistem değişmezse zaten muafiyet derslerini düşüyorlar. Sonra ilk dönem derslerini alıyoruz. İkinci dönem üstten ders alma hakkımız da oluyor. Yaz okulu olursa 5 ders yaz okulunda alıp bir yılda mezun olabiliyoruz. Sanırım mezun olabilecek durumda olacağımız için önümüzdeki yaza doğru DGS girme hakkımız da olabilir. Olursa kayıpsız devam ederiz. Üniversite sınavı hazırlığı benim de gözümde büyüdüğünden bu yol mantıklı geldi :)
Başvuru zamanı unutmayalım. Buradan yazalım :D Kaybımız olmasın.

Sütçü imam üniversitesi de Kamu yönetiminde yüksek lisans yapıyorum. Uzaktan eğitim programı var saolsun hocalar yardımcı oldular önerebilirim arkadaşlar

Anadolu Üniversitesi Eğitim Teknolojilerini Haziran'da bitirdim. Böte mezunu azdı. Okul öncesi, İngilizce Öğretmeni ağırlıklıydi. Memnun kaldım,bizim bölümün devamı niteliğinde yeni kavramlar vs. verildi. 5+5 ders 1 dönem projesi ile bitti.
Dersle,Sınavla ilgili birşey olursa yardımcı olur lum. Bizim bölüm rahatlıkla bitirebilir.

Güz dönemi için de ilana çıkmış.

Hocam merhaba vize ve finaller uzktan mı oldu yoksa üniversiteye mi gittiniz
Bu arada bölümünüz tezsiz galiba değil mi

Okulda öğretmen arkadaşların gazına gelip Dumlupınar üniversitesin de iş güvenliği den tezsiz yüksek lisans yaptım. 1 senede bitti, ilk dönem final sınavını kış kiyamet kaza olur vb diye mail attık sınav online oldu, 2. Dönem de deprem de dolayı uzaktan yaptılar ve bitirdim. Ücreti de çok ucuzdu.

Hocam merhaba vize ve finaller uzktan mı oldu yoksa üniversiteye mi gittiniz
Bu arada bölümünüz tezsiz galiba değil mi
Birincisi dönem YÖK kararı ile vize ve finaller yazılı oldu. AÖF bürolarında. 2. Dönem uzaktan ödev yaparak bitti vize ve final. Evet Hocam tezsiz. Dönem projesi var.

Konya Teknik İş sağlığı ve güvenliği uzaktan bitirdim . Fiyatı uygun diğer bölümlere göre .Derslere devam zorunluluğu arıyoruz dendi ama aranmadı. Vize yok Finaller ilk dönem yüz yüze oldu. 2.dönem deprem dolayısıyla online oldu. Projede zorladılar biraz ama danışmanları dinlerseniz sorunsuz bitirebilirsiniz .

Anadolu Üniversitesi Eğitim Teknolojilerini Haziran'da bitirdim. Böte mezunu azdı. Okul öncesi, İngilizce Öğretmeni ağırlıklıydi. Memnun kaldım,bizim bölümün devamı niteliğinde yeni kavramlar vs. verildi. 5+5 ders 1 dönem projesi ile bitti.
Dersle,Sınavla ilgili birşey olursa yardımcı olur lum. Bizim bölüm rahatlıkla bitirebilir.

Güz dönemi için de ilana çıkmış.

Hocam sınavlar online mı yoksa yüz yüzemi

Eskişehir Osmangazi EYTPE bitirdim 1 hoca hariç tümü on numaraydı.Fiyatta diğerlerine oranla çok makuldü.Tavsiye ederim.

Hocam bende aynı üniversite ve bölümde düşünüyorumda nasıl zorlandınızmı sınavlar zormuydu.
Hocam ben 2.öğretim de yaptım. pandemi dönemine denk geldik sınavlar büyük kısmını ödev proje şeklinde bazılarını da yüzyüze sınav yapmışlardı. Takıldığınız bir şey olursa özelden yazın yardımcısı olmaya çalışırım

Geri