Uzaktan Yönetim Programı İnternet üzerinden Ammyy Admin

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
TeamViewer'a alternatif hızlı ve kıvrak. ücretsiz, kurulum gerektirmez.
Ammyy Admin

http://www.ammyy.com/tr/

Uzak Masaüstü Ekran Görüntüleri
01_06.jpg

Ammyy Admin; dünyanın herhangi bir noktasından uzaktan yardım, yönetim, uzak masaüstü paylaşımı ve uzaktan eğitim sağlamak için kullanılan güçlü bir yazılımdır.

Uzak masaüstü yüklemeye veya özel ayarlara gerek olmadan birkaç saniye içinde kullanıma hazırdır. Ammyy Admin'i başlatın ve Güvenlik Duvarı, IP ve bağlantı yuvası ayarları, NAT ayarı yapmadan veya aktarılan verilerin güvenliği hakkında endişe etmeden uzaktan yönetim, uzaktan yardım, uzak ofis, on-line sunum ve uzaktan eğitim için tüm uygulama işlevlerine erişin.

01_09.png

01_10.gif

01_11.gif

Evet ben de uzak masaüstü baglantilarinda ammyy programini kullaniyorum. Karsi tarafin da bu programı acmasi rahat oluyor, hocamizin dediği gibi kurulum gerektirmemesi büyük kolaylik sagliyor.

şahsen beğendim. tavsiye ederim. benim gibi çok okul geziyorsanız, uzaktan uzaktan iyi oluyor.

Ammyy admin indirmek için verdiğiniz siteyi ziyaret ettim ana sayfası sanırım ücretsiz indirdim yükledim Ammyy admin programını herkese tavsiye ederim çok teşekkür ederim

MEB hattında çalışıyor diye alpemix kullanıyoruz. Ammyy MEB hattında çalışıyor mu?

Geri