Uzaktan Eğitim İçin YouTube Kanalı

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar uzaktan eğitim için öğretmenlerimizin Tonguç tipi veya farklı bir yöntemle konuları kısa kısa anlattığı bir eğitim kanalı açmayı düşünüyorum okul adına. Bu konuda neler yapmayı düşünüyorsunuz eba zoom dışında. Öğrencinin tekrar izleyebilmesi için YouTube mantıklı geldi bana. Farklı fikirleri paylaşır mısınız?

Merhabalar hocam. Ben mart-haziran periyodunda yapmıştım. Anlatılan ders kayıt altına alınarak düzenlenip paylaşıldı. Geri dönüp ders tekrarı yapmak için çok verimli ancak ders siteye atılacağı için canlı derse katılma yüzdesi olumsuz etkileniyor.
Bu dönemde de bu yöntemi kullanmaya devam edeceğim, kayıtlarda öğrenci bilgilerine yer vermeden herkese açık paylaşacağım.

Merhabalar hocam. Ben mart-haziran periyodunda yapmıştım. Anlatılan ders kayıt altına alınarak düzenlenip paylaşıldı. Geri dönüp ders tekrarı yapmak için çok verimli ancak ders siteye atılacağı için canlı derse katılma yüzdesi olumsuz etkileniyor.
Bu dönemde de bu yöntemi kullanmaya devam edeceğim, kayıtlarda öğrenci bilgilerine yer vermeden herkese açık paylaşacağım.
Hocam kaydı nasıl yaptınız cep telefonu mu? Öğretmenlerin evde kaydı yapmaları için telefon düşündüm.

Geri