uyku modu

Kodla Büyü

Gönül

Üye
arkadaşlar, labdaki makinelerden bir tanesi uyky moduna geçmiş, açılmıyor.ne yapmam gerekir, bilgisi olan var mı?teşekkürler

su dökebilirsin :) Sırf muhabbet olsun diye yazdım sakın ciddiye almadığımı sanmayın.Resetlemek işi çözer sanıyorum ama ilk defa böyle bir şey duydum.Evdeki bilgisayar bazen açılmıyordu ve resetleme işe yarıyordu.Umarım hallolur.

reset düğmesi yok

teşekkür ederim.makineler nec marka, kasada reset düğmesi yok. öyle sanmıştım ama sanırım uyku modu değil problem. kasa açılıyor ama klavye çalışmıyor ve monitöre görüntü gelmiyor.birkaç kez güç kablosunu çıkararak denedim.kablosunu taktığım zaman makine güç düğmesine basmadan açılıyor.

Hocam benim labda da var aynı problem, anlamsız bir şekilde açık duruyor kapatsak da bilgisayarı. Ben de güç fişini çekip öyle çıkıyorum labdan :), eğer çözüm üretemezssem format atacağım.

görüntü yok

teşekkür ederim ama kasanın ışığı yanıyor, cd'yi okuyor(IŞIĞI YANIYOR), sonra ekrana görüntü gelmiyor, klavye çalışmıyor, öyle kalıyor. set up ayarlarına da giremiyorum klavye çalışmadığı için sanırım.

Hocam makinanız fi tarihinden kalma galiba. Ugrasmayın ya atın gitsin. Adamı oldurur bu hurdalar. Hayatımı bitirdi, sizinkinide bitirmesin. :?

Geri