Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

uyku modu

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında Gönül tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. Gönül

Gönül Üye

arkadaşlar, labdaki makinelerden bir tanesi uyky moduna geçmiş, açılmıyor.ne yapmam gerekir, bilgisi olan var mı?teşekkürler

2. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

Yaniden Başlat:):):):)

3. muratdeniz

muratdeniz Üye

su dökebilirsin :) Sırf muhabbet olsun diye yazdım sakın ciddiye almadığımı sanmayın.Resetlemek işi çözer sanıyorum ama ilk defa böyle bir şey duydum.Evdeki bilgisayar bazen açılmıyordu ve resetleme işe yarıyordu.Umarım hallolur.

4. Gönül

Gönül Üye

reset düğmesi yok

teşekkür ederim.makineler nec marka, kasada reset düğmesi yok. öyle sanmıştım ama sanırım uyku modu değil problem. kasa açılıyor ama klavye çalışmıyor ve monitöre görüntü gelmiyor.birkaç kez güç kablosunu çıkararak denedim.kablosunu taktığım zaman makine güç düğmesine basmadan açılıyor.

5. elfi

elfi Aktif Üye

Hocam benim labda da var aynı problem, anlamsız bir şekilde açık duruyor kapatsak da bilgisayarı. Ben de güç fişini çekip öyle çıkıyorum labdan :), eğer çözüm üretemezssem format atacağım.

6. Gönül

Gönül Üye

görüntü yok

teşekkür ederim ama kasanın ışığı yanıyor, cd'yi okuyor(IŞIĞI YANIYOR), sonra ekrana görüntü gelmiyor, klavye çalışmıyor, öyle kalıyor. set up ayarlarına da giremiyorum klavye çalışmadığı için sanırım.

7. ickerya

ickerya Aktif Üye

Hocam makinanız fi tarihinden kalma galiba. Ugrasmayın ya atın gitsin. Adamı oldurur bu hurdalar. Hayatımı bitirdi, sizinkinide bitirmesin. :?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal