Uygulama Sınavlarını Nasıl Belgelendiriyorsunuz?

Kodla Büyü

muharrir

Site Gezgini
Arkadaşlar uygulama sınavlarını nasıl belgelendiriyorsunuz.

örneğin öğrenciler programa kayıt yaptıklarında; kayıtları çıktı mı alıyorsunuz. yoksa kayıtları görüp bir kağıda puanlıyor musunuz.

ben bilgisayarlı muhasebe derslerine giriyorum. uygulamaları rapor alıp usb diske kaydetmek sonra onları çıktı almak çok uzun zaman alıyor.

uygulama sınavlarını belgelendirmek noktasında bir yönetmelik var mı?

nihayetinde soruların cevapları, soru kağıdı üzerine yapılmıyor? belge olarak idareye neyi teslim ediyorsunuz.

tecrübelerinizi yazarmısınız arkadaşlar?

Hocam puanlamayı dağıttığım kağıdı üzerinde gösteriyorum, öğrencilerin uygulamalarını da cd' ye aktarıyorum.

Hocam bende elektronik ortamda soruları hazırlayıp, Puanlamaları veriyorum öğrencilere.. öğrenciler yaptıklarını kendi isimlerinde klasöre kaydediyorlar.. sonra onları toplayıp puanlama klasörlerinin içine puanlama anahtarlarını atıp, puanlarını veriyorum... sonra saklıyorum uygulamaları.. sene sonunda onları cdye çekip vereceğim idareye....

Hocam öğrenciler uygulamalarını klasöre kaydediyorlar. Sonra onları toplayıp cd ye çekiyoruz. ama sınav kağıdıda oluyor orayada öğrenciler bi kaç şey yazıyor ama değerlendirirken cd den değerlenidirp sonra kağıtlarla beraber cd yide teslim ediyoruz zarfla. işte bu kadar.
aman dikkat et deepfreeze varsa silinmesin uygulamalr. geçen bizim hocalardan birinin başına geldi. kötü bi durum :?

hımmm işte ben bu yazdığınız uygulamaları yapmamak için diyordum bir yöntem var mı diye:):)

ben bilgisayarlı muhasebe dersine giriyorum. uygulamaları rapor haline getirmek zor oluyor. ben flasha alıp kayıtları çocukların cevap anahtarının arkasına çıktı alıyorum. ve puanlıyorum.

uygulama sınavı yapmıyorum.2 yazılı bir sözlü ver elini, deniz kum güneş.

Hayat uzun ya da kısa olabilir,önemli olan ne için yaşanıldığıdır
hmp.gif

Geri