uygulama sınavı

Kodla Büyü

dluffy

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar 2.sınavı uygulama olarak yapacak olanlarımız var mı? Yeni siteme göre nasıl yapacağız? elinde değerlendirme ölçeği olan varsa paylaşabilir mi?

Değerlendirme ölçütlerini sorduğunuz sorudaki kazanimlara göre belirlemeniz uygun olur

hocam ilinizin bulunduğu Ölçme değerlendirme merkezinin hazırladığı senaryolardan birini seçip yapmalısınız ama her konuda uygulama yapmaya uygun değil malesef.

Yeni sınav yönetmeliği uygulama sınavına niye aykırı olsun, artı 5'ler şu an word, 6.'lar Excel uygulamasındalar. Klasik nasıl yapmayı düşünüyorsunuz. Açıkcasi ben uygulama yapacağım, dereceli puanlama anahtarı da hazır. Word'de Gençliğe hitabe isimli metni hazirlamalarini istiyorum. Klasör oluşturup, görsel indirmelerini, intenetten kopyala-yapistir gençliğe hitabeyi Word'e aktarmaları, sayfa kenarligi, rengi, yazı tipi, boyutu, hizalama, görsel ekleme, çalışmayı kaydetmelerini isteyeceğim. 6. sınıflarda ise tablo oluşturma, tabloyu biçimlendirme, excelde sıralama, matematiksel işlemlerle ilgili form hazırladım, direkt sınıfı ikiye boluyorum, her ders saatinde yapıyorlar

Yeni sınav yönetmeliği uygulama sınavına niye aykırı olsun, artı 5'ler şu an word, 6.'lar Excel uygulamasındalar. Klasik nasıl yapmayı düşünüyorsunuz. Açıkcasi ben uygulama yapacağım, dereceli puanlama anahtarı da hazır. Word'de Gençliğe hitabe isimli metni hazirlamalarini istiyorum. Klasör oluşturup, görsel indirmelerini, intenetten kopyala-yapistir gençliğe hitabeyi Word'e aktarmaları, sayfa kenarligi, rengi, yazı tipi, boyutu, hizalama, görsel ekleme, çalışmayı kaydetmelerini isteyeceğim. 6. sınıflarda ise tablo oluşturma, tabloyu biçimlendirme, excelde sıralama, matematiksel işlemlerle ilgili form hazırladım, direkt sınıfı ikiye boluyorum, her ders saatinde yapıyorlar
Hocam uygulama sınavı yapılmasında bir sıkıntı yok zaten. Yeni yönetmelikle gelen sınavların ortak ve belirlenen senaryolara göre yapilmasi uygulaması yazılı sınavlar için geçerli. Uygulama sinavlarinda bu durum yok

hocam ilk kez uygulama sınavı yapacağım elinizdeki formları paylaşır mısınız

Geri