Uydu alıcısı ve Lnb Tavsiye

Kodla Büyü

tamer

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
hocam markaya fazla bakma özellikle usbli güncellenebilir yazılım atılabilir olsun.9 senedir next ye2000splus diye eski bir makine kullanıyorum.Bununla çanağı nereye çevirdiysem oradaki şifreli kanalları izlemişimdir.Tabi bu eski bir makine.Bu işleri iyi bilenkenar mağazalara gidip gözünle görerek anlaş derim.

Teşekkür ederim hocam usbli güncellenebilir yazılım atılabilir olması önemli gercekten.

Bu yeni cıktı sanırım yeni gördüm ben Kawai KW-6000B(Yeni)USB\'ye Kayıt+Bissli+Altın uç benzeri bir cihaz kullanan var mı acaba? Kullanışlı mı yoksa 2 gün sonra arızalanır mı?

bir de turkey forum uydu kısmına bak neden orada firmaların teknis servis çalışanları yazılım yayınlıyorlar hangi makineyi seçeceğine oraya bakarak da karar verebilirsin.

zaqwert' Alıntı:
Şöyle bir bilgi var hocam bu cihaz hakkında
Kanal değişim hızı FTA kanallarda kesinlikle 1 saniyenin üzerindedir. V yada H polarizasyonlu kanallar arasında geçiş esnasında,
bu süre 2 saniyeye kadar cıkabilmektedir. Şifreli kanal değişimleride 2 saniye düzeyinde gerçekleşmektedir. Eğer cihaza USB flash bellek takılırsa,
bu süreler kanal değişim hızı yönünden 3,5 - 4 saniye'ye kadar uzamaktadır.

Cihazın kanal değişim hızının düşüklüğüne sebep olarak, demodülatör'ünden kaynaklanmaktadır gibi mesnetsiz bir gerekçe
ile açıklama getirilmiştir. Oysaki, USB flash bellek takmakla kanal değişim hızı etkileniyorsa, cihazda tampon hafızanın (RAM=silinebilir bellek)
yetersizliği açıkça görülmektedir.

Zaten,
şekildeki gibi küçük ama full hd olan bir cihaz arıyorum. Bu cihaz da küçük ama full hd değil. :(

Ekli dosyalar

• Kawai-KW-6000B-Yeni-USB-ye-Kayit-Bissli-Altin-uc__47917844_0.jpg
    Kawai-KW-6000B-Yeni-USB-ye-Kayit-Bissli-Altin-uc__47917844_0.jpg
    39.5 KB · Görüntüleme: 2,015
Korax'ın küçük full hd cihazları var.Ama ben Goldmaster HD 1050 kullanıyorum ve tavsiye ederim...

ev müsait ise bir de motorlu çanak koyacaksın doyma keyfine ben bir kere yapmıştım kumandadan döndür

44hakan' Alıntı:
Korax'ın küçük full hd cihazları var.Ama ben Goldmaster HD 1050 kullanıyorum ve tavsiye ederim...
hd cihaz ile görüntü kalitesi fark edilir ölçüde değişiyor mu hocam. Gerci hd yayın yapan bir kaç kanal var sadece. Yinede bu kanallardaki görüntü kalitesi bariz farklı mı?

antep fiyatı 29 kavai ya da kamosonic farketmez. yalnız tez bozuldukları bir gerçek. o tip kayıtlı vs kaon var 75..

mse' Alıntı:
antep fiyatı 29 kavai ya da kamosonic farketmez. yalnız tez bozuldukları bir gerçek. o tip kayıtlı vs kaon var 75..
Hocam şunu biraz erken yazsaydın ya :)

Geri