Ustalardan bir rica

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar
Photoshop bilgim SIFIR oldugundan dolayı sizden bir ricam var...

BT kapısını giydirmek istiyorum.
Görsel sanatlar öğretmenimizle konuştum yardımcı olacak.
şöyle birşey düşünüyorum... Zaten resim de aşağıda ekte...

ANAFİKİR:
Anahtar deliğine anahtarın girmesiyle BT lab kapısının açılması yani power tuşuna basılmasıyla bilgisayarın açılması ve bt sınıfına girilmesi ile dünyaya açılan kapı anlamına gelecek... arka planda da bilgisayarla her türlü şeyi yapabilirsiniz anlamına gelecek... herşey parmaklarınızın ucunda gibi birşey işte... (monitor içinde yarı açık 2 pencere arasında dünya uzay vs... görünüyo)

kapının boşta kalan kısımlarında da hani BT terimleri vs. olabilir... ne bilim google,html, twitter, facebook, mail, bankacılık vs vs ile ilgili terimler veya küçük küçük görseller...

bilmem ifade edebildim mi kendimi...

bu çalışmada yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...
GÜNCELLEME
KAPININ BİR KAÇ RESMİNİ VE OLCULERİ EKTE GONDERİYORUM ARKADAŞLAR...

http://www.filetolink.com/029db423

di-K041USDI.jpg

:+1: fikir çok güzel psd atılırsa eğer bende kullanmak isterim...

tabi ki hocam

yanarım yanarım photoshop bilgimin olmadıgına yanarım... ahhh bu tasarım özürlülüğüm yok mu :((

s_kajmeran' Alıntı:
Güzel fikir... Aslında internetten dediğiniz tüm resimler bulunup birleştirilebilir...
Bilgisayar

arkadaş bu kadar mı isabet olur :) ... vallahi daha önce görmüşlüğüm yok... ulen 40 yılın başında fikrimiz geldi o da kısmen de olsa düşünülmüş iyi mi :(

böyle birşey hazırladım, işinizi görür mü. istediğiniz gibiyse .psd sini de göndereyim...
4l2dm.jpg

cyln' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
Photoshop bilgim SIFIR oldugundan dolayı sizden bir ricam var...

BT kapısını giydirmek istiyorum.
Görsel sanatlar öğretmenimizle konuştum yardımcı olacak.
şöyle birşey düşünüyorum... Zaten resim de aşağıda ekte...

ANAFİKİR:
Anahtar deliğine anahtarın girmesiyle BT lab kapısının açılması yani power tuşuna basılmasıyla bilgisayarın açılması ve bt sınıfına girilmesi ile dünyaya açılan kapı anlamına gelecek... arka planda da bilgisayarla her türlü şeyi yapabilirsiniz anlamına gelecek... herşey parmaklarınızın ucunda gibi birşey işte... (monitor içinde yarı açık 2 pencere arasında dünya uzay vs... görünüyo)

kapının boşta kalan kısımlarında da hani BT terimleri vs. olabilir... ne bilim google,html, twitter, facebook, mail, bankacılık vs vs ile ilgili terimler veya küçük küçük görseller...

bilmem ifade edebildim mi kendimi...

bu çalışmada yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

Arkadaşım bu işin yapılabilmesi için sizin kapının milimetre cinsinden ölçüleri lazım. Tabii ki anahtar deliğinin tam yerinin de ölçüleri gerekli.
Arkadaşlar kısa sürede basit bişeyler yapıyorlarda bunlar sadece fikir vermek açısından değerlendirilebilir. Çünkü bunların ölçüleri ve oranları kapıya olmayacaktır.
Tam ölçüleri verirseniz, boş bir zamanda beyni rahatlamak için birşeyler yapılabilir.

pasific' Alıntı:
hocam kapın çok itici yaa :D hergün buradan nasıl giriyorsun :eek:

:puhaha: affınıza sığınarak söylüyorum, mezbahane kapısı gibi gerçekten.... bence kapıyı değiştirin problem düzelir... boşuna uğraşmamış olursunuz. :)

asacan' Alıntı:
pasific' Alıntı:
hocam kapın çok itici yaa :D hergün buradan nasıl giriyorsun :eek:

:puhaha: affınıza sığınarak söylüyorum, mezbahane kapısı gibi gerçekten.... bence kapıyı değiştirin problem düzelir... boşuna uğraşmamış olursunuz.

hocam 5 e 20 kala sıkıntıdan patladığım bi anda öyle güldürdün ki beni saol ya:) kapıya baktığımda bende hiç beğenmemiştim, bu ne yaf demiştim :p

yapcak bişi yok arkadaşlar :)) ben de bu durumdan dolayı hem mezbahaneyi BT labına dönüştürmüş hem de albenisini yükseltmiş olurum :)

bu arada ölçüleri sabah eklerim

üstte eklemiş olduğun resmi güzelce yeniden çek ve üzerine birşey yazmadan ekle, deneyelim bakalım belki güzel bişey yapabiliriz...

Sabah ilk is sagina soluna dokunmadan resmi cekmek. Olculeri aldim sabah yazarim artik

okulunuz berbat be hocam uğraştığına değmez bir a4 e yazdır siyah beyaz yapıştır gitsin ıyyyy ne pis yerler öyle

hipopotam' Alıntı:
okulunuz berbat be hocam uğraştığına değmez bir a4 e yazdır siyah beyaz yapıştır gitsin ıyyyy ne pis yerler öyle

Temiz olan yer nasıl kirlendiyse oyle de temizlenebilir diye düşünüyor... Kaykay misali tepedesin indin aşağı indiğin gibi çıkarsın da :)

Geri