Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Üniversitelerden hükümete Fatih Tableti raporu

Konu, 'Her Telden' kısmında dobra1979 tarafından paylaşıldı.

1. dobra1979

dobra1979 Süper Üye Süper Üye

2. usare

usare Seçkin Üye Seçkin Üye

Artık şu raporlardan birilerinin birşeyler çıkartmasını bekliyoruz. Bakan ama göremeyen biriyle muhattap olduğumuz için etkili olmuyor bu raporlar.Özellikle koyulttuğum bölümleri gözlerine sokmak lazım...

3. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

hadi biz kendi derdimize düştüğümüzden derslerimizin geri verilmesini istiyoruz diyelim. e bu rapor nolcak gayette güzel özetlenmiş

4. usare

Derneğimiz bu rapor üzerinden de çalışmaları sürdürebilir bence. Herşeyi gayet net açıklamış. Ama dediğim gibi birilerinin gözüne sokmak lazım.

5. hbalta

hbalta Site Gezgini

bekleyin arkadaşlar, fatih projesinde bize eninde sonunda görev verecekler. başta vermezlerse proje başarısız olacak. bu ülkedeki çocukların %90'ı bilgisayar bilmenin internete girmek ve oyun oynamak olduğunu sanıyor. fatih projesi uygulanmaya başladığında herkes herşeyi görecek. ben gayet sakin ve içimden olacakları tahmin edip gülerek bekliyorum.

6. edaysu

edaysu Aktif Üye

bakanda dinledi bunları adamların mantığı "ben yaptım oldu" kim ne derse desin bu adamlar anlamazzzzzzzzzzz :verymad: :verymad: :verymad:

7. cumhurtorun

cumhurtorun Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam burası artık ileri demokrasinin hüküm sürdüğü bir türkiye. Burada bilime, sanata yer yok. Üniversiteler istedikleri kadar yırtınsınlar hepsi boş. Belki rize tayyip erdoğan üniversitesi veya kayseri abdullah gül üniversitesinin yaptığı açıklamaları dikkate alırlar. Dikkate alacakları bilgide kendilerinin üniversiteye verdikleri bilgi olur. Biz ne dersek diyelim boş, millet halinden memnun. Bazen diyorum acaba sıkıntı bende mi diye. Yakında da öyle olduğunu kabul edeceğim sanırım.
    Sıkıldım fatihinden de, tabletinden de, öğretmenliğinde de, bakanlığından da, yapılan uygulamalardan da.

8. usare

9. usare

Arkadaşlar yukarıdaki mesajı ben yazmadım. Biri benim üyeliğimle yazmış. Şifreyi falan değiştirdim şimdi.Hayret ettim.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal