Uluslararası robot yarışması

Kodla Büyü

ozlem2714

Site Gezgini
merhaba hocalarım haziranda Şanlıurfa'da haziranda düzenlenecek olan robot yarışmasına katılacak mısınız?

Hocam bu gidişle iptal olabilir. Vaka sayısı artışa geçmiş
hocam ben bugün biraz inceledim de seyircisiz bir şekilde olacakmış ben de iptal olur mu olmaz mı diye çocukları heveslendirmekte istemiyorum ama en kötü hazırlanıp kendi aramızda bir yarış düzenleriz

hocam ben bugün biraz inceledim de seyircisiz bir şekilde olacakmış ben de iptal olur mu olmaz mı diye çocukları heveslendirmekte istemiyorum ama en kötü hazırlanıp kendi aramızda bir yarış düzenleriz
Hocam seyircisiz dediklerine bakma. Oraya Türkiyenin 4 bir yanından gelecek katılımcı ve öğretmenler bile yeterli bulaş olması açısından. Insanların çocuklarını bu dönemde riske atmak hiç mantıklı değil. Ben başvuru yapmayacağım. Daha okulda bile tam zamanlı eğitim yapamıyorken şehirler arası böyle bir hareketlilik çok mantıksız olur.

Telagram gurubunuz var danisman ogretmenler icin katilmadi iseniz ozelden mesaj atabilirsiniz

Şu anda bile 1980 katılımcı gözüküyor. En son Samsun'da yapılan yarışmada, robot kaydı için bile sırada insanlarla iç içe bir sürü beklemiştik. Mayısa kadar başvuruların devam edeceğini düşünürsek katılımla beraber riskte artacaktır. Teknofeste olduğu gibi katılımcıları test yapıp alırlarsa riski azaltabilirler mi bilemiyorum.

Şu anda bile 1980 katılımcı gözüküyor. En son Samsun'da yapılan yarışmada, robot kaydı için bile sırada insanlarla iç içe bir sürü beklemiştik. Mayısa kadar başvuruların devam edeceğini düşünürsek katılımla beraber riskte artacaktır. Teknofeste olduğu gibi katılımcıları test yapıp alırlarsa riski azaltabilirler mi bilemiyorum.
Kayıt olayı çok kalabalık olur aynen hocam. Hiç riske girmeye gerek yok.
Ayrıca konaklama ortamları da bulaşmaya müsait ortamlar. Ben zaten iptal olma ihtimalini de yüksek görüyorum.

Geri