ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
slm

selamlar arkadaşlar hepinize...
arkadaşlar ben 2004 mezunuyum . bursada öğretmenlik yapıyodum. zorunlu hizmet için giresunu tercih ettim şimdi burda görev yapıyorum...
bizden zehra ve ahmet çöğür ü gördüm... kendinize iyi bakın...

slm arkadaşlar ben 2004 mezunuyum. 2004 mezunları olarak biraz azınnlıkta kalmışız. Katılımlarınızı bekliyorum. ayrıca Aysan Hoca' esprisi hoşmuş...çok güldüm valla...
Ahmet,zehra,A.özülmez slmlar....

ben uludağ üniversitesinde okumuyorum ama sınava tekrar gireceğim uludağ üniversitesine gitmek için.nasıl bir üniversite,etkinlikleri neler mesela.bilenler varsa bilgilendirirlerse sevinirim. :)

herkese slm, ben evrim 2002 mezunlarından

son_damla_1257 , benim okuduğum dönemde üniv. iyiydi. ama şu anki durumunu bilmiyorum tabiki :roll:

son_damla_1257' Alıntı:
ben uludağ üniversitesinde okumuyorum ama sınava tekrar gireceğim uludağ üniversitesine gitmek için.nasıl bir üniversite,etkinlikleri neler mesela.bilenler varsa bilgilendirirlerse sevinirim. :)

valla hiç tavsiye etmem Uludağ Üniversitesini...Etkinlik adına hiçbir şey yok...Hocaların çoğuda o branşla hiç alakası olmayan hocalar...Kampüsü güzel ama sosyal faaliyet olarak hiçbir özelliği yok...

2002 Böte ( Mezunları )

evolution' Alıntı:
herkese slm, ben evrim 2002 mezunlarından

son_damla_1257 , benim okuduğum dönemde üniv. iyiydi. ama şu anki durumunu bilmiyorum tabiki :roll:

Nber Evrim ben Tolga ? Nasılsın, süleyman kardeşim nasıl? Ona da benden çok selam söyle bu arada bizim sınıftan Hakan GÜMÜŞ' te mesaj atmış.

Balıkesir İvrindi Eğitici For. üm. Kendinize iyi bakın.

biraz geç oldu cevap vermek için ama yine de yazayım dedim :)

iyiyim tolgacım. süleyman da iyi napalaım iş güc uğraşıp duruyoruz. sınavın ardından işimize devam ediyoruz. Bizden buralara pek uğrayan yok sanırım :oops:

sen de evlenmişsin galiba duyduğum kadarıyla. Hayırlı olsun, mutluluklar dileriz. :alkis:

Geri