ultrasurfte sorun

Kodla Büyü

puff

Üye
slm okulda ultrasurf önceden sorunsuz çalışıyordu fakat simdi açınca internete giremiyorum farklı bilgisayarlarda da denedm sonuçalamadım yardımcı olabilecek var mı?

sitesinden güncel sürümünü indirmenizi tavsiye ederim ben 3g den bağlanıp sitesinden indirdikten sonra düzeldi

Ben de giremiyorum bu aralar acaba rahat girenler nasıl girdiğini söyleyebilir mi? Öğrenci değilim okuyom ben:)

Bakın hele şu yardım isteyenlere... puff yaa boşver, okuldan face'e girmesen de olur. :lol:

sitede oluşan bu anaç ruh nedir :verymad: yardımcı olacak varsa olsun olmayacak da gereksiz cümlelerini kendine saklasın. öğretmenim ve facebook amaçlı istemiyorum çoğu siteyi açmıyor mebin interneti. nasıl çalıştığını söylersiniz diye yazdık ama...

wertbono' Alıntı:
sitede oluşan bu anaç ruh nedir :verymad: yardımcı olacak varsa olsun olmayacak da gereksiz cümlelerini kendine saklasın. öğretmenim ve facebook amaçlı istemiyorum çoğu siteyi açmıyor mebin interneti. nasıl çalıştığını söylersiniz diye yazdık ama...

Hocam bi sakin olun. Başlık sahibi çok büyük ihtimalle öğrenci. Ve ben şahsen öğrencimin bu yöntemin varlığından bile haberi olmasını istemem. Bunun adı anaçlıksa sonuna kadar anaçım... :sleep:

Geri