Ulead Video Studio V11.0

Kodla Büyü

Hacker

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilgisayarınızdaki mpeg, dat gibi görüntü dosyalarınızı brleştirmek , görüntülerin üzerine efekt eklemek, yazı ,ses vs eklemek için kullanabileceğiniz Windows Movie Maker benzeri bir prg. ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim. Power point te sunu hazırlamaktan çok daha kolay ve güzel bir program bence.

Uyarı: Yasal Olmayan Linkler Kaldırılmıştır.

uvs10_plus_box_tn.jpg

-Videolarınız üzerinde editleme yapabilirsiniz.
-Video formatları arasında çeviri yapabilirsiniz.
-Dvd menüleri hazırlayabilirsiniz.
-Hazırladığınız Dvd'leri yazdırabilirsiniz.
-Videolarınıza yazılar ekleyebilirsiniz.
-Eklediğiniz yazılara animasyonlar ekleyerek hareketlendirebilirsiniz.
-Harici kaynaklardan video yakalama yapabilirsiniz.
-Harici kaynağa kayıt yapabilirsiniz.
-Uyumlu cep telefonları ve el bilgisayarlarına video aktarımı yapabilirsiniz.
-Cd ve Dvd'lere kayıt yapabilirsiniz.
-Desteklediği video formatları: mpg, avi, mpeg1, mpeg2, mpeg4, rm, Dv
-Desteklediği ses formatları: wav, mp3, mpa, wma

Uyarı: Yasal Olmayan Linkler Kaldırılmıştır.

Uleadın bende 10 versiyonu ile İlimizde düzenlenen Şiir Dinletisi için klipler hazırlamıştım.
Gayet güzel bir program. Ayrıca fotoğraf düzenleme içinde Ulead Photoimpact 12 yi kullandım.Tavsiye olunur.

"unable to load library" klibi hazırlayıp harddiske video olarak kaydetmek istiyorum ancak % 20 yi aşınca "unable to load library" hatası veriyor bu ne oluyor ne yapmak gerek

11 demişsiniz 10u yayınlamışsınız? :S 10 var ve mükemmel 11 daha güzeldir eminim tşk

ya ben bilgisayarcı değilim ama yardım ederseniz sevinirim. bu uleadı kurdum video slayt hazırladım ama media playerde veya winamp da izlemek için kayıt etmeyi bilmiyorum kaydediyom ama kendi dosyası olara kaydediyor mpeg formatında nasıl kaydedrim?

ya ben bilgisayarcı değilim ama yardım ederseniz sevinirim. bu uleadı kurdum video slayt hazırladım ama media playerde veya winamp da izlemek için kayıt etmeyi bilmiyorum kaydediyom ama kendi dosyası olara kaydediyor mpeg formatında nasıl kaydedrim?

arkadaşlar ulead 10 da vcd hazırlarken fotoğraflarda görüntü bozulması oluyor
çözümü varmı acaba
bi yardım

Geri