UE-40D6200 Samsung Led Tv

Kodla Büyü

namikc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar biliyorum bu tarz konular çok açılmış ama yine de izin fikirlerinizi ayrı bir konu da almak istedim.
UE-40D6200 Samsung Led Tv - Bu tv yi bayadır almak istiyorum fakat fiyetları pek oynamıyor. http://www.istanbulbilisim.com.tr/index ... 4&op=ydone sitesinde en uygun görünüyor fakat burası da gözlüğü bedava vermiyor.Aslında aynı özellikteki diğer tvler gözlük kampanyası yapmışken samsung için bir kampanya yapılmıyor.Bu da beni düşündürüyor.Üstüne bir de gözlük alsam fiyat daha da uçuyor.Bana bu konuda bir fikir ve tavsiye verirseniz sevinirim...

SAMSUNG LE-40B750 (102cm) 200HZ. FULL HD LCD TV Bu ledtv nasıl sizce? Goldda 1699 TL şuan.

komodor64' Alıntı:
SAMSUNG LE-40B750 (102cm) 200HZ. FULL HD LCD TV Bu ledtv nasıl sizce? Goldda 1699 TL şuan.

Pahalı - b serisi 2008 de vardı - var gerisini sen hesap et

40d 6200 de pahalı bence

b serisinde 3d özelliği yok sanırım
bu söylediğim tv de nerdeyse tüm özellikler toplanmış durumda

veysim47' Alıntı:
http://www.incehesap.com/samsung_40d6200_3d_led-547-19082.html
burada daha ucuz ama samsung türkiye garantisi değil istanbulbilişidekideki samsung garantili değil zaten ben geçen ay bu siteden 32d5000 modelini aldım ertesi gün kargoya verildi garanti olayı benim için önemli o kadar para veriyoruz resmi bir muhatap bulmak önemli herhangi bir sorun olursa

evet haklısın ama garantisini de kendisi veriyor istanbulbilişim.Ama fiyat geçen haftaya göre 100tl civarı düştü.bakalım bu aralar biraz daha düşerse gözlüğü de ilave eder alırım...

Forumlardaki teknosalar indirime geçmiş hocam. yakınlarıınızda bi forum varsa bi baksanız iyi olur bence

muallimtamer' Alıntı:
40d6000 vatan bilgisayardan 1700 TL aldım memmunum...

hocam tam alacaktım istanbulbilişimdeki yetkili bunda dahili uydu alıcı ve gözlük olmadığını söyleyince d6500e yöneldim sanırım onu alacam

:)
elsin03' Alıntı:
Forumlardaki teknosalar indirime geçmiş hocam. yakınlarıınızda bi forum varsa bi baksanız iyi olur bence

valla en yakın nerede forum var bilemiyorum hocam

komodor64' Alıntı:
SAMSUNG UE-40D5000 40 (102cm) LED TV nasıl acaba? Kullanan arkadaşlar varmı?
2 ay önce 1700 tl'ye aldım. memnunum. aynı fiyata yada yakın fiyata daha iyisi yoksa tercih edilebilir. bunda ok sanırım ama browserı olandan alın. ethernet bağlayıp youtube facebook girebilmek için.

syangela' Alıntı:
komodor64' Alıntı:
2 ay önce 1700 tl'ye aldım. memnunum. aynı fiyata yada yakın fiyata daha iyisi yoksa tercih edilebilir. bunda ok sanırım ama browserı olandan alın. ethernet bağlayıp youtube facebook girebilmek için.

evet hocam sanırım d6000 lerden sonrasında browser özelliği var

namikc' Alıntı:
syangela' Alıntı:
komodor64' Alıntı:

evet hocam sanırım d6000 lerden sonrasında browser özelliği var

sadece belirli sitelerimi girilebiliyor?

samsung almayın hocam LG alın led tv alacaksanız. LG 42LW570S aldım teknosa turuncu indirimden 2400 tl ye çok memnunum dahili hd uydu alıcısı içinde ayrıca 7 adet de gözlük veriyor

Bende teknosadan 40d6000 aldım. Çok memnunum. 2000 tlye almıştım. Bir 3d gözlük hediye ettiler. Paran varsa 40d6500 serisini almanı öneririm. Onda browser var. Ama d6000 de güzel tv: online uygulamalar var. facebook, youtube, 3d filmler, oyunlar, eğitim videoları vs. pek çok uygulama mevcut. Uygulamalar arada bir güncelleniyor. Ben 4 aydır kullanıyorum. Tvden çok memnunum. Görüntü süper. Receiver da hd olunca görüntü daha da güzel oluyor.

hocam valla teknosadan o fiyata iyi almışsın ve yanında da gözlük :) teknosa nedense hepsinden daha pahalı ve de hiçbir hediyesi yok

Geri