Ücretsiz okul sitesi şablonu (meb.k12.tr uyumlu)

Kodla Büyü

nuribjk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Milli Eğitim Bakanlığının Meb.k12.tr uzantısıyla verdiği host ve domain hizmeti için hazırlanan, grafiklerini ve tasarımını kendi hazırladığım okul sitesinin kaynak dosyalarını isteyen arkadaşlara gönderebilirim.

Özellikleri

1. Fireworks ile hazırlanan grafiklerin *.png uzantılı dosyaları mevcut. Böylece örneğin bannerdeki okul resimleri yerine kendi okulunuzun resimlerini ekleyerek banneri aynen kullanabilirsiniz.
2. Dreamweaver ile hazırladığım *.dwt uzantılı template dosyası da mevcut. Bu dosya sayesinde de sayfaların birisinde yaptığınız değişiklik, bütün siteye yansıyacak ve sizi büyük bir zahmetten kurtaracaktır.
3. Site firefox ve internet explorer de test edilmiştir.
4. Stil.css dosyasını kullanarak sitenin renk ve font ayarlarını kolay şekilde değiştirebilirsiniz.
5. Dosya boyutu (5.12 Mb)

Site Önİzleme :

http://www.nuriavci.com/demo/okul1/

Download :

Aşağıdaki sayfada download adresi ile birlikte nasıl değiştireceğinizide ekldim, özel mesajlara geç cevap verebiliyorum, o nedenle beklemeyin boşuna :+1:

http://www.nuriavci.com/site_haberleri/ ... blonu.html

Güncelleme :

2 gün içerisinde 200 den fazla arkadaşa link gönderdim. Bazı arkadaşlar güncelleme konusunda sıkıntı yaşadıklarını söylemişler. Bende bunun içinde web sayfamda sayfaları nasıl güncelleyebileceğinizi maddeler halinde yazmaya çalıştım. Buraya tıklayarak güncelleme adımlarını görebilirsiniz. Eğer farklı bir sorun yaşarsanız lütfen mail gönderin, çözümünüde aynı sayfaya ekleyelim.

Not :

Son olarak siteyi kullanmayı düşünen arkadaşlardan 2 ricam var.
1. Sitenizin ana sayfasından web adresime link verirseniz sevinirim.
2. Web adresinizi buradaki adrese yorum olarak eklerseniz şablonun işe yarayıp yaramadığını görmüş olurum.

mrb hocam! :roll: ben de siteyi çok beğendim.elinize sağlık...bana da yollarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler... :D

40 kadar arkadaşa gönderdim ama bir kısmı mail ile bir kısmı özel mesaj bir kısmıda yorum ile isteyince gerçekten zaman alıyor. Benim için mail en kolayı arkadaşlar, oradan toplu halde gönderebilirim. Mail atarsanız sevinirim.

çok güzel siteniz emeğinize sağlık, ayrıca verdiğiniz içinde teşekkürler....

hamuş' Alıntı:
çok güzel siteniz emeğinize sağlık, ayrıca verdiğiniz içinde teşekkürler....

rica ederim.
Şu ana kadar mesaj atan 50 kadar arkadaşa gönderdim. Link göndermediğim arkadaş kaldıysa lütfen tekrar mesaj atsın.

hocam ellerine sağlık.kullanışlı bi site olmuş.okul sitesini değiştirmem lazımdı.bana da şablonu yollarsanız memnun olurum.paylaşım için sağolun..

Hocam bende alabilir miyim acaba sakıncası yoksa. Çok güzel olmuş ellerinize emeklerinize sağlık.

Bu mesaj teslim edilmeden önce mesajın yazarı tarafından silindi. şeklinde mesaj atmışssın nuribjk hocam...

BesSTy' Alıntı:
Bu mesaj teslim edilmeden önce mesajın yazarı tarafından silindi. şeklinde mesaj atmışssın nuribjk hocam...

:lol: Hocam artık otomatiğe bağladım, inanki 80 kişi falan oldu mesaj gönderdiğim. O arada acele ederken nasıl yapmışsam artık o işi :) Tekrar gönderdim.

Geri