Ücretsiz okul sitesi şablonu (meb.k12.tr uyumlu)

Kodla Büyü
hocam bende istiyorum banada gönderebilirmisin? Şimdiden teşekkürler...

ben de isterem elma yanaklardan, ben de isterem kiraz dudaklardan

öksüz müyem? yetim miyeeeem? (bana da yollasana hocam)

:) Nuri hocam ben Edirne Uzunköprü EML'den Miray Hoca. Hatırlayacak mısın bakim bakim. (Görev yerim şu anda Kilis)

mirayabravci' Alıntı:

:) Nuri hocam ben Edirne Uzunköprü EML'den Miray Hoca. Hatırlayacak mısın bakim bakim. (Görev yerim şu anda Kilis)

Ayıp ediyorsun Miray hocam, sen söylemesen ben seni yine tanıyacaktım :) Yeni görev yerin hayırlı olsun, bende Mardin Kızıltepe' de asker öğretmen olarak görev yapıyorum. Görüşmek üzere... ( Linki kopyala yapıştır ile gönderdim özel mesajla)

okul web siteme ziyaretçi sayacını nasıl koyabilirim? kodlarını bana yollayabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler

nuribjk' Alıntı:
mirayabravci' Alıntı:

Ayıp ediyorsun Miray hocam, sen söylemesen ben seni yine tanıyacaktım :) Yeni görev yerin hayırlı olsun, bende Mardin Kızıltepe' de asker öğretmen olarak görev yapıyorum. Görüşmek üzere... ( Linki kopyala yapıştır ile gönderdim özel mesajla)

Asker öğretmen demek. Ben de Van ERciş'te Asker örtmendim. Rahat geçmişti. İnşallah seninki de rahat geçer.

Linki nereye attın bu arada? Özel mesaj kutum boş, mailime de gelmemiş. :eek: :?

Geri