TV ye bakarmısınız nasıl sizce.

Kodla Büyü
hocam içinde sihirli kumandası ve gözlükleri varsa güzel ürün.bende 2 ay kadar önce 47lm660s aldım.119 ekran gayet güzel oluyor.akıllı kumanda çok işlevsel.şimdilik birkaç sorun var; uyduya bisskey girilmemesi, trt ntvspor maçlarda şifre giriyor izleyemiyorum. screen share ya da wi-di dedikleri olayı bir türlü çözemedim.yani telefonun ya da laptopun ekranını aynen aktaramıyorum.birde smart share kullanırken bilgisayarımda bulunan filmleri izlemeye çalışıyorum.bağlantı başarılı ancak altyazı desteği nedense yok.bunların dışında memnunum...

hocam yanlış anlamayın ama bir televizyona o kadar para verilir mi bence verilmez ama siz bilirsiniz

hocam yıllardır eski bir televizyonumuz var crt onu kullanıyoruz. Artık yavaş yavaş araştırma yapayım diyorum bir tv almak için almışkende bir kere olsun. sonradan pişman olmak istemiyorum, keşke şu kadar daha verip şunu alsaydım diye. o yüzden bu civardaki fiyatlara bakıyorum.

xodeda' Alıntı:
arkadaşlar tv almak için yavaştan araştırma yapmaya başladım. şimdilik linkini verdiğim tv cazip geliyor. sizin önerileriniz varsa alabilir miyim lütfen.

http://www.electroworld.com.tr/p/lg-47lm671s-3d-led-tv/

valla ben televizyonu beğendim. fiyatıda diğer sitelere göre oldukça uygun ama şunu söyleyebilirim en çabuk fiyatı düşen ürünler televizyonlar. mutlaka aldıktan 1 2 ay sonra her yerde fiyatı düşecektir. bizim 1 yıl önce aldığımız ürünler neredeyse yarı fiyatına satılmaya başlandı. şu smart tv olayına girince firmalar lcd fiyatlarını acayip kırdı. dahili wifi olması güzel, lg magic remote kumandayı veriyormu bilmiyorum. ama özellikle internete girerken işe yarıyor. dahili hd uydu alıcısıda kablo ve recever olayını ortadan kaldırır. iyidir yani.

hocam haklısınız fiyatları çabuk düşüyor ama yapacak bir şey yok. fiyatının düşmesini bekleyince de daha üst modeller çıkıyor o zamanda insan onları almak istiyor yine fazla para veriyor insan sonuçta.
bence almak istediğini alıp bir dahada fiyatı ne olmuş diye bakmamak en iyisi moral bozmamak için.

bende 4 - 5 ay önce 42 lm 620s aldım bundan farkı dahili wifi si yok genel olarak memnunum amaa
garantiye dikkat bu linkdeki ürün mesela lg türkiye garantili değil ben dikkat etmedim meğer paralel ithalatmış aldığım ürün eksisi artısı araştır
onun dışında tvnin smart özelliği çok iyi
en büyük sıkıntısı biss girilememsi onun için ayrıca receiver almak gerkiyor
birde panel (aynı panelmi bilmiyorum 620s de 400 hz) çok iyi değil sanki hatta donanım haberde 100 hz mi 50 hz mi tartışmaları var 1080p de bile karelenmeler oluyor birde online film izlerken tekpart filmlerde bellek yetersiz diye hata veriyor
yinede memnunum

Re: TV ye bakSiparişini vereceğiniz bu ürüarmısınız nasıl sizce.

garanti ile ilgili aşağıdaki gibi yazıyor hocam. bu sizin dediğiniz gibi mi oluyor.

Siparişini vereceğiniz bu ürün % 100 tedarikçi garantisindedir.
2 yıl boyunca tüm Türkiye sınırları içerisinde garanti kapsamındadır.

hocamın dediği gibi garantisine dikkat edin. ben 3 ay önce lg 640s i vatandan 1960 tl (kampanyalı kartlara 1900tl idi)aldım. gayette memnunum şimdiye kadar bir sıkıntı vermedi çok şükür. diğer hocalarımında dediği gibi fiyatlar çok çabuk değişiyor

arkadaşlar okul çıkışı ugradım elektctroworld e ellerinde teşhir edilen dışında 1 tane kalmış normalde maksimum karta 6 taksit üzerine vade farkı var ama bana 10 taksit yapabileceklerini söylediler peşin fiyatına. bu kampanyada stoklarla sınırlı diyorlar.

son defa sizlere bir danışayım dedim. Yarın gidip almayı düşünüyorum.

garantisini sordum lg türkiye garantili, kumandası varmış, 3d gözlükleri varmış (kaç tane olduğunu sormayı unuttum bilen varsa yazarsa sevinirim)

Re: TV ye bakSiparişini vereceğiniz bu ürüarmısınız nasıl sizce.

xodeda' Alıntı:
garanti ile ilgili aşağıdaki gibi yazıyor hocam. bu sizin dediğiniz gibi mi oluyor.

Siparişini vereceğiniz bu ürün % 100 tedarikçi garantisindedir.
2 yıl boyunca tüm Türkiye sınırları içerisinde garanti kapsamındadır.
hocam tedarikçi bikaçtane var memlekette (ees, istanbul bilişim vs.) ve lg türkiye sadece kendi getirdiği ürünlere garanti veriyor diğerlerine bakmıyor yani herkes kendi garantisini kendi veriyor
gerçi lg türkiye garantili demişler ama yukarda "Siparişini vereceğiniz bu ürün % 100 tedarikçi garantisindedir." yazısından ben paralel ithalat olduğu anlamını cıkarmıştım

öyle olmadığını söylediler ama öyle bile olsa sorun çıkarsa electroword magazası sorunu çözmezmi ne fark var ki.

hocam geçen cumartes samsung ue 40 es 8000 2.400 tl idi aldım. ilk televizyonum lg idir pğişmanım.. şans işi tabide..lg yi hiç düşünmedim. gittim samsung aldım.suan fiyatı nedir bilmiyorum.ama goruntu olsun.3d olsun. super ayrcıa lg 400 hz samsung 800hz.
gerçi cok fark etmez normal yayaında ama.

samsgun artılar: elle kumanda kamer üzeriden. ve sesle kumanda. ben bu kadar başarılı olacagını eklemiyordum açıkcası.

hocam samsungun çok az da olsa bende önde olduğunu düşünüyorum.ancak aynı özelliklerde aynı ekran samsung en az 500 lira fark ediyor.bunun dışında 2 gözlük veriyor.gözlükler pilli.2 tane yetmez alayım deseniz tanesi en az 100 lira.elle ve sesle kumandayı teknosada denedim.özellikle el için bayağı yakına gelmek lazım bu anlamda bunu artı saymıyorum.genel olarak bakıldığında lgler de gayet başarılı. 3d çok iyi.en az 10 tane 1080p film izledim görüntü harika.her türlü formatı ve sesi çözdü.smart tvsi başarılı.smart share oldukça kolay yapılabiliyor.birtek smart screen olayını çözemedim...

47 pfl 6877 aldım 10 gün önce 2600 e bence görüntü kalitesi olarak lg nin önünde, lg ile aynı paneli kullanıyor diyorlar diyorlar ama nasıl oluyor anlamış değilim. Ayrıca samsunglarda 46D8000 kalmadı diye biliyorum piyasada Artık ES 8000 serisi var. Samsungun görüntüsü bana aşırı parlak geldi sanki biraz fazla izlendiğinde gözü bozacakmış gibi lg biraz sönük geldi philips ikisinin ortası. Ayrıca Panasonic Et50 serisinide alanlar çok beğeniyorlar. En güzeli Büyük bir teknoloji dükkanında televizyonları kendiniz test etmeniz. Test ederkende tavsiyem insan olan sahneleri karşılaştırın çünkü hangi televizyonun daha doğal rengi verdiğini insan yüzlerinden anlıyorsunuz. Vs Vs

ben lg nin 50pm6800 plazma tv sini aldım smart tv dahili wifi uydu alıcıs yok çok memnunum çok başarılı görüntüs var.
bence lg son seri ürünleri ile görüntü kalitesinde ssamsungu yakaladı ve tasarımlar harika bir de dual play diye birşey var çok iyi kumanda zaten güzel bence ses ve görünüye şuan için gerek yok ayrıca yanında verilen gözlüklerde cabası.
lg türkiye garantisi olmasına dikkat etmek lazım çünkü benim tv de ölü piksel oluştu yenisini gönderdiler sağolsunlar.
benim tv modelinide bi incele derim ben çok film izleyen biri olduğum için doğla görüntü ve ucuz teknosada 1800 tl gözlük kumanda filan veriyordu tv almadan tabi hafta sonları bayağı indirim oluyor çünkü.

Geri